www.sudzibas.lv Douglas Slikts serviss

Douglas - Slikts serviss

Katru reizi, kad izdomāju klātienē apmeklēt Douglas veikalu, visu laiku saskaros ar pārdevēju skatieniem apmēram “ko tu šeit dari? ” protams ir arī pārdevēja, kura īpaši izteikti izceļās, katru reizi nopēta no galvas līdz kājām, ne labdien, ne uzredzēšanos, ļoti nelaipna. Nerunājot par to, ka Stūri stāv ar kolēģēm un iesmej, kā arī sniedz pilnībā nepatiesu informāciju par produktu, tikai lai to pārdotu, un protams ne par to lētāko produkta cenu ir runa. Jau cik gadus šī pārdevēju strāda douglas jēkabpilī un cik no pazīstamiem cilvēkiem dzirdu, tad atsauksmes nav diez ko labas. Manuprāt, šai pārdēvējai beidzot būtu jāmaina darba vieta, savādāk katru reizi garastāvoklis ir sabojāts pēc douglas apmeklējuma jēkabpilī. Vārdu šai personai nezinu, taču Jēkabpils douglas vadītāja noteikti atpazīs pēc raksturojuma, jo tur tikai viena tàda ir ar gariem blondiem matiem un strādā jau mūžību douglasā.

Papildināts Evija44 26.11.2022

Pārdevējs vārds ir Elīna

Papildināts Evija44 26.11.2022

Kļūdījos. Pārdevējas vārds ir Linda!

E

Good Intentions 26.11.2022

Acīmredzot paspējāt izcelties un sanāk, ka jūs arī aprunājat darbinieci ar pazīstamiem cilvēkiem. Manuprāt jums vienkārši nevajadzētu apmeklēt šo veikalu.

E Evija44 26.11.2022

Ko nozīmē “paspējāt izcelties”? Ja cilvēks strādā tādā vietā, kur patstāvīgi ir jākomunicē ar klientiem, tad tāda attieksme ir nepieļaujama, lai arī kāds klients nebūtu, jo cilvēki mēdz būt dažādi. Redzu, ka esat aktīva aizstāve sūdzībās tieši par douglas uzņēmumu, kas liek domāt, ka Jums ir kāds sakars ar šo uzņēmumu, līdz ar to nav vērts ar Jums iesatīties tālāk sarunā. Paldies par ieteikumu neapmeklēt šo veikalu, to es noteikti arī darīšu, lai “neceltu”apgrozījumu tādiem pārdevējiem!