www.sudzibas.lv Douglas Sliktā apkalpošana

Douglas - Sliktā apkalpošana

Ieejot douglas veikalā mēs pajautājām, kas atrodas douglas adventes kalendārā. Tur ir divi, tāpēc viņa pastāstīja par pirmo un sāka stāstīt par otro, es ieraudzīju, ka tur ir bilde klāt, kas tur ir iekšā un pateicu, paldies sapratu. Viņa paspēja pateikt tiksi par pirmo un iesāka par otro. No tās bildes nevarēja saprast īsti, kas tur ir, jo viņa bija maziņa un sliktās kvalitātes pajautāju vai varētu lūdzu pateikt, kas ir otrajā douglas adventes kalendārā, bet viņa dusmīgi atteica es jau pateicu. Un tad viņa pateica arī, kas tur ir.

16.10.2018

N

Kolta 16.10.2018

Kur problēma?

A AnvoyT 16.10.2018

Ko?
Par ko sūdzamies?

A AnnaPanna 17.10.2018

Bet tiešām,par ko ir sūdzība? Par to,ka pati esi rupja un neaudzināta? Cilvēkam pateici paldies,visu sapratu un tad uzbrauci virsū kāpēc nestāsta par otru kalendāri?

N Nekas. 26.10.2018

Es beko neuzbruku,ja būtu laba apkalpošana varetu jau velreiz pateikt,jo no tām bildēm tiešām nevar saprast,jas tajā kaendārā ir. Nevis viņai bija man jauzbrūk virsu skaļā balsī un jasaka es jau jums teicu