www.sudzibas.lv Douglas Slikta apkalpošana

Douglas - Slikta apkalpošana

Vakar pēc darba ap 20.00 bijām aizbraukuši uz T/C Riga Plaza veikalu Douglas ar konkrētu vēlmi nopirkt sev un vīram smaržas, un tā kā vēlējāmies kādu jaunu aromātu tad es sāku tik smaržot visu pēc kārtas, biju nedaudz izbrīnīta, ka galīgi tukšā veikalā neviena no meitenēm man nenāk klāt, jo parasti tas notiek uzreiz kā tikai tu ienāc veikalā. Kad man jau bij apnicis meklēt pašai nu domāju pasaukšu kādu meiteni un pagriežot galvu redzu kā 3 meitenes stāv pie kases un vienkārši pļāpā! Nu tad gan man jau nekādas vēlmes nebija lai iepirktos šinī veikalā! Laikam meitenes pa dienu bij jau labi sapelnījušās un līdz mums viņām bij grūti atnākt. Ļoti nesmuki no viņu puses, Jutos vīlusies.

ОK 26.07.2018

Turpmāk iešu uz šo veikalu, jo citos pārdevējas ir pārāk uzmācīgas

T taisniba2018 26.07.2018

Aj nabadziņa,pati ko pienākt nevarēja?Lasu un smejos no cilvēkiem,par katram muļkibam raksta sūdzības.redz pie karalienes klāt nepiegājā,paņem un pati pienāc,no kuerienes vini tur var ziņāt,pirksi tu kaut ko vai ne,pa dienu zini cik tādi ka tu nāk visu pataustit paošņāt jo vnk nav ko darīt,vajag ienākt veikalā stundu tur nostāvēt un aiziet projam,pats kadreiz strādāju par pārdeveju,tici man pēc 10 nostrādātam stundam dažreiz ļoti stipri var nogurst.

Dainis 26.07.2018

Pirms došanās uz turieni vajadzēja lai jūsu sulainis sazvanās ar šo veikalu un laicīgi pabrīdina par jūsu augstības ierašanos klātienē, lai izritina paklāju sagaida lielākie akcionāri untt..

Dīvaini. Ņemot vērā, ka par šo veikalu ir tik daudz sūdzību par uzbāzīgo sekošanu pircējiem ik uz soļa...

A AnnaPanna 27.07.2018

Dīvaini tie cilvēki :D Ienāk veikalā un pārdevēja uzreiz klāt - slikti. Pārdevēja liek svētu mieru - atkal slikti :D

C chanelmademoiselle 09.08.2018

Pirku Spices Dougles ļoti dārgas smaržas. Čeks piedalījās loterijā,protams to nepievienoja pirkumam. Lai pārdevējai veicas izlozē!