Douglas - Serviss

Nesen apmeklēju Douglas veikalu spicē. Parasti jau vienmēr, ienākot šajā veikalā, ātri ieskrienu, paņemu, kas nepieciešams un aizskrienu, jo konsultanti brutāli uzbāžas, bet šoreiz gribējās pastaigāties un apskatīties, kas ir piedāvājumā. Pie manis nupat piegāja konsultante, palūdzu viņai palīdzēt ar dažu produktu izvēli, bet pēc laika sapratu, ka viņa vispār nesaprot, ko pārdod un kādu preci prezentē. Ne uz vienu no maniem jautājumiem konsultante nespēja atbildēt un arī piemeklēt man nepieciešamu produktu. Tāpēc teicu, ka tālāk tikšu galā pati un gribu apskatīties arī citus produktus. Kā konsultans var konsultēt pircēju, ja pats pilnīgi neko nesaprot un nejēdz, ko runā? Un es nerunāju tieši par šo gadījumu. Katru reizi. Kad palūdzu palīdzību konsultantam no douglas veikala, nākas vilties, jo tiek iegādāts vai piedāvāts neatbilstošs produkts. Pavadīju veikalā apmēram 20 minūtes un visu laiku konsultante staigāja man pakaļ, slēpās aiz sienas metra attālumā un vēRoja, man vienkārši jau dusmas sagāja, gribējās pateikt, lai konsultante iet prom vai pašai aizbēgt. Kopumā kamēr biju veikalā viņa piegāja pie manis 5 reizies un piedāvāja palīdzību. Uz 4-5 reizi jau nervi neturēja.
Šī pati konsultante apkalpoja mani pie kases. Lai arī sākumā viņa bija īpaši viesmīlīga, tad beigās, noformējot pirkumu, likās, ka viņa to maisiņu ar pirkumu iemetīs man sejā. Un arī runas maniere izmainījās uz ļoti nepatīkamu.
Tas ir drausmīgs klientu serviss un tādai pieejai nevajadzētu būt. Konsultantam ir jābūt zinošam un laipnam, nevis bezgala uzbāzīgam. Saprotu, ka šāda ir kompānijas politika, taču, ticiet man, ar šādu pieeju jūs rezultāts būs sliktāks. Izcils klientu serviss slēpjas pavisam citā pieejā!

09.02.2024

Atbilde no Douglas Pārstāvja atbilde 29.02.2024

Douglas ir saņēmis Jūsu atgriezenisko saiti par iepirkšanās pieredzi. Mums ir patiesi žēl, ka šāda pieredze ir radusies. Jau šobrīd strādājam pie tā, lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti atbilstoši klienta vajadzībām.