www.sudzibas.lv Douglas Sabojāja dienu

Douglas - Sabojāja dienu

Parasti Douglas veikalos iepirkties ir patīkami, taču pēc šodienas palika rūgtums uz ilgāku laiku. 1. Veikala apsardze kā cietumsargs neatkāpās tālāk par 2 soļiem no manis, it kā es būtu nočurājusies bomzīte, kas atvilkusies zagt. 2. Lai samaksātu bija jāgaida kādas 15 min. Nekādas rindas nebija. 1 pārdevēja aizņemta ar citu pircēju, kura nezināja, ko pati grib, otra mierīgi palīgtelpās pļāpāja, līdz apsardze pēc mana lūguma iegāja viņu pasaukt. Ar 2.x iznāca. 3. Iegadājos IsaDora kosmētikau par vairāk kā 40 Eur. Viss super, bet tikai pēc tam izlasīju, ka par šīs firmas kosmētikas pirkumu virs 15 Eur pienākas dāvana- lūpu krāsa vai nagu laka. Man neko neiedeva. Laikam vajadzēja pašai prasīt... Nu, lai jau meitenei tiek- vajag daudz kosmētikas patērēt, lai tik smagi ģīmi notrieptu, kā viņām. Tāpēc klienti jākrāpj.....Īsāk sakot, noskaņojumu uz visu dienu sabojāja.

M Mango12345 11.08.2015

nav ko spērēt sev ģīmi

8 8832 16.08.2015

apkalpojošās meitenes noteikti paŗgurušas esmu dzirdējusi, ka darba apstākļi tur neesot tie labākie, tāpēc jau arī visdrīzāk aizmirs par to dāvaniņu, tā gadās, bet jā iespaids, uzrreiz no tā vairs jau nav tas labākais. Man arī šie veikali deizgan mīļi, bet līdz šim šādi staprgadījui vēl nav bījuši, lai gan tajā, kas ir uz Brīvības ielas iegriežos diezgan reti, un izskatās, ka labāk arī ir ka tā.