www.sudzibas.lv Douglas Nepiedienīga reklāma

Douglas - Nepiedienīga reklāma

Kāpēc Douglas savu izveidoto Ziemassvētku reklāmu, kurā divas lezbietes sūcās rāda darbadienas vidū plkst. 12: 10 pa bērnu multeņu kanālu nickolodeon jr. Kas tas par sviestu, agrāk tādas reklāmas bija atļautas tikai normālā televīzijā pēc plkst. 22iem, kad bērni guļ. Nedomāju, ka man būtu jāskaidro 3 gadīgai meitenei, ka 2 tantes bučojas, jo iedeva viena otrai smaržas pa 39.99 eur. Skatīt attēlu pielikumā.

01.12.2022

I Inkar 01.12.2022

Reklāmu vispār nefiltrē!Viniem vienalga auditorijas vecums.Galvenais laist visur savus sūdus!😵‍💫

Velvetpopstar 01.12.2022

Es domāju, ka bērnam vajadzētu paskaidrot ka mūsdienās eksistē dažādi pāri. Tajā skaitā ar viendzimuma attiecības. Agri vai vēlu tāpat to uzzinās un tas ir tikai skūpsts.

T taisnibascinitajs3 01.12.2022

Skatos, ka esat kungs dzimis 2000+ gadā ar 2 vārdiem.
Visam savs laiks, nedomāju, ka Douglas var izlemt kurā vecumā ar bērnu par tādām lietām ir jārunā.

Vispār esmu dzinuši 1990+

O Oskars 01.12.2022

Ja izklaidētu bērnu nevis dotu tv auklei to darīt, tad nebūtu problēmas. Tākā nav ko čīkstēt, ja pašam slinkums izklaidēt bērnu.

T taisnibascinitajs3 01.12.2022

Nedodu bērnu audzināt TV, bet atvainojos, bērnam invalīdam grūti veikt citas izklaides, kad ir sagurusi pēc ķīmijterapijas slimnīcā. Tāpēc diemžēl pāris mēnešus nāksies vēl izklaidēt kā sanāk. Līdz nokļuva slimnīcā TV netika rādīts vispār, neuztraucies.

B Bez_vārds 01.12.2022

Debīla sūdzība. Atver acis ir 21.gs. un ir dažādi cilvēki. Ārzemēs par tavu sūdzību tevi iesūdzētu tiesā un vēl apcietinātu. Domā par ko sūdzies. Labāk būtu sūdzējies par savu zemo algu. :D

Velvetpopstar 01.12.2022

Laikam mīnusus man salika homofobi, Latvijā diemžēl ir tādu daudz par daudz. Mīlestība ir Mīlestība .

P PatiesiibasMeka 01.12.2022

Varbūt vismaz tv reklama sīčiem izmācīs nākamo paaudzi pieņemt. Šībrīža homofobus vairs nav iespējams pāraudzināt.

T taisnibascinitajs3 01.12.2022

Neviens jau nesaka, ka reklāmai kā tādai ir vaina, bet vecākiem ir pašiem jāizlemj, kad bērnus par to audzināt. Šo reklāmu mierīgi lieciet pieaugušo auditoriju filmu satrplaikā (Cietais rieksts, Kuprainais kalns, Laura Reinika koncerts). Tādām lietām, kam rakstīts kāds 12+ auditorija. Bērnu kanālā vienkārši tādām nav vieta.
Prieks, ka Lokidream ir tik "woke" kaut arī pats noteikti vēl pirms gadiem 15 skatījās uz homoseksuāļiem kā kaut ko eksotisku un nosodīja viņus, ja vien pats tad jau nestaigāja pa Vērmanes dārzu reizi gadā.

O Oskars 01.12.2022

Jaaudzina pašam bērni nevis jāliek pie tv tad nebūs jāčīkst, par ko tādu.

A andris 01.12.2022

Nav jāskatās zombiju kaste!

Joe Rogans👽 01.12.2022

🏳️‍🌈“Brīdinājums: Šis LV studijas reklāma skar LGBT tēmu.”

S Spuris 02.12.2022

Ir dažādas opcijas - Nokačā torentos multenes bez reklamām un pieslēdz pie TV vai uzreiz lai skatās datorā,tāpat ērti nokačāto ielādēt vairākkārtējā ieraksta matricā un likt uz DVD atskaņotāja ,kurs pieslēgts pie TV .Torentos var sameklēt visu.Ir arī web adreses kurās var onlainā bez kādām reklāmām skatīties ļoti daudz ko .

K kasis.oz 24.05.2023

Douglas, kādēļ tāda reklāma bija jāliek?
Bērnu kanālā, tas tik nekādi nederēja.
Lezbietes sūcas, bērnu acīm redzams,
12:10, vai tad tas bija saprātīgs laiks?

Kas par sviestu, par smaržu un naudu?
Mazai meitenei jāskaidro, bet tas nevajadzētu būt tādu.
Reklāmas vietā jārāda ko bērni saprot,
Lai viņi mierīgi skatās multenes, nevis lezbietes topot.

Douglas, apsver lēmumus rūpīgi,
Reklāmas vēsts bērnu prātiem jābūt mīļi.
Par mīlestību, prieku un bērnības laiku,
Lai mazi skatītāji justos droši un laimīgi, nevis sajūtu trauki.

Mēs ceram uz pārdomām un izpratni,
Lai bērni var baudīt mīlestības brīžus satraucošu vietā.
Douglas, saprotamība un attiecības labas,
Tas veicinās drošu un priecīgu bērnu sabiedrību mūsu zemē tikai labas.