www.sudzibas.lv Douglas Nekompetenti un bezrūpīgi pārdevēji. 150 eiro izsviesti vējā

Douglas - Nekompetenti un bezrūpīgi pārdevēji. 150 eiro izsviesti vējā

Man jau labu laiku bija Dior Sauvage Parfum, kas man liekas ļoti labas smaržas. Aizgāju uz plazas veikalu nopirkt jaunas, jo tagadējās beidzās. Uz plaukta stāv dažādas Dior Sauvage smaržas (edt, edp, elixir) . Jautāju pārdevējai, kāda ir atšķirība starp šiem smaržu variantiem, uz ko atbilde bija - tikai stiprums atšķiroties un elixir esot visspēcīgākais.
Tad nu nopirku elixir variantu, un izrādās, ka tas smaržo pilnīgi citādāk, nekā dior sauvage parfum. Apmainīt pret citu vai pret naudu vairs neesot iespējams, jo aizsargplēvīte ir atvērta. Elixir variants ir kaut kas tāds, ko es nekad nevalkātu, tāpēc nauda iztērēta pilnīgi lieki.
Pārdevējiem vajadzētu vairāk izglītoties par smaržām, ko pārdod, vismaz par populārākajām.

21.07.2022

T

B Bez_vārds 21.07.2022

Varbūt smaržu nauda ir jānovirza kam svarīgākam? Šitā šķīstīšanās ar naudu ir bezjēdzīgi, ja tagad ir būtībā ir ļoti kritiska situācija notiek kari U.t.t. nedomāju,ka smaržas ir tas būtiskākais uz ko nauda jātērē.

T Toms47 21.07.2022

Tad vēl jo vairāk pārdevējām jāzina, par ko runā, lai cilvēku iztērētā nauda nav izsviesta vējā.

E Ewa777 21.07.2022

Katrs var tērēt savu naudu kam grib. Nevajag skaitīt naudu citu kabatā.

B Bez_vārds 21.07.2022

Ewa - nav ko pieminēt summas, ja jau tas tik sāpīgs jautājums. Gatavojies karam ewa. Atceries Ewas Braunas likteni? Viņa ar neskaitija cita naudu. 🤭😁

P PatiesiibasMeka 21.07.2022

Nu bet nevajag taču iet uz veikalu ar kovidu un bez ožas, tad varēs pasmaržot testeri pirms pirkšanas. :)

G Gulbenietis 21.07.2022

Smaržas var mainīt, ja nepatīk vai piķi atpakaļ prasīt, pat nedaudz lietotas. Čeks gan ir jāsaglabā. Diez vai, likumdošanā kaut kas ir mainījies. Pārdevēji to ļoti labi zina. Jāpadraud ar ptac un naudu atgriezīs.

T Toms47 22.07.2022

Neatgriezīs, šo man jau pateica. :) Šī nav interneta veikala prece ar 14 dienu atgriešanas politiku.

Good Intentions 22.07.2022

Tikkai stiprums vai vienkārši stiprums. Jebkurā gadijumā vismaz vairākām citām man zināmām ir atšķirība, bet bez iespējams pamēģināt noteikti ne ekspermentētu par tādu piķi, kur vel uzticēties teiktajam.