P Patērētājs 02.03.2011

Bet vai tad tas ir vienīgais veikals visā Rīgā, citur nevari iepirkties?

K katja 02.03.2011

Pretīgs veikals, man tur nepatīk...

K katja 02.03.2011

cenas arī augggstas, veee... :((

Z zzz 03.03.2011

Vismaz var nopirkt īstās smaržas un var jau pārdevējai iebilst par cenām.

E EX 06.03.2011

meitenes nevar izšmaukt cenas. Kādas kasē rāda tādas arī ir. Starp citu mainījās PVN un līdz ar to arī cenas. Visam līdz pēdējam sīkumam nomainīt ir laikietilpīgs darbs! Tāpēc ar pie kasēm ir uzraksts ka var atšķirties cena sakarā ar PVN maiņu!

V Vita 06.03.2011

Ex - tieši tā! Bet tikai tajā gadījumā, ja tas nav ar roku sitamais kases aparāts. Tur var izsist ko vien vēlies!

S Susliks 06.03.2011

Cik man zinams, tad pardevejas nemaina cenas ar roku, viss ir datorizets...un kaa jau ieprieks mineja Ex, tad cenas ir tadas kaadas rada kase, taa nu tas ir...un neviens netiek apsmaukts...tas ir viens no labakajiem veikaliem Riga un tada attieksme kada ir sastopama seit no pardeveju puses, nav neviena veikala...un ja jau Tev Katja tur tik loti nepatik, nu tad ej tur, kur Tev patiks...domaju, ka tur tapat pietiek patstavigo klientu...