Douglas - Īstums

Parasti iepērkos strawberry interneta veikalā vai arī Stockmann, Douglas veikalos.Man dāvanai vajadzēja Burberry London vīriešu dezodorantu. Nejauši ieraudzīju to 220.lv pa ļoti pievilcīgu cenu EUR 12.50.http://220.lv/lv/parfimerija_un_kosmtika/smarzas/kosmtikas_lnija/parfimeta_viriesu_kosmetika/dezodorants_burberry_london_75_ml?id=973059Iegādājos. Atnāca, viss super. Pēc tam salasījos sliktās atskauksmes par it kā viltotām smaržām, kā arī no dažiem cilvēkiem, kuriem es uzticos, esmu dzirdējusi par 220.lv ne tās labākās atsauksmes (smaržas "izlej" Polijā utt). Izdomāju, ka negribu dāvināt neko, par ko kvalitāti man ir šaubas.Aizgāju uz Douglas, un nopirku to pašu dezodorantu pa 29 eur. Atnākot mājās pārliecinājos, ka abi dezodoranti ir identiski, sakrīt viss, arī barcode.Protams, nevaru garantēt, ka dezodoranti nav viltoti, bet ja ir-tad ir abi divi, jo tie ir identiski.Dāvināšu divus dezodorantus :)

Labdien, annija90!

Interneta veikals 220.lv tirgo tikai kvalitatīvas preces, tsk arī smaržas.

Pie mums iepirkties ir droši un, protams, izdevīgi - jo cenas ir pieejamas un smaržas var atļauties ikviens. Mēs mudinam iepirkties internetā - jo tādējādi Jūs ietaupiet savu naudu un savas mīļākās smaržas, dezodorantus vai tualetes ūdeņus varat iegādaties lētāk.

Pie mums iespējams iegādaties arī Dzintars produkciju, Stenders, Saules fabrika uc.t.sk daudz šampūnu un skaistuma preču, ko var iegādāties iepriekšminētajos veikalos, tikai vēl izdevīgāk :) vairāk šeit: http://220.lv/lv/parfumerija_un_kosmetika?source=menu&feat=top

Priecīgus Svētkus!

ar cieņu
interneta veikals 220.lv

L Linda Vanaga 23.12.2014

Hmmm, jā. Iztērēt 29 euro tikai tāpat- lai pārliecinātos.

Mīļais cilvēk, vai nu tev nav kur naudu likt, vai tu esi no 220.lv.

Tik neloģisks raksts.

A Auseklis 23.12.2014

kas tad sunim asti cels ja ne pats !?

M Mierinsh 23.12.2014

Ziemassveetku veciitis

Ventilators 23.12.2014

Kāda starpība. Tallink prāmja darbinieki apstaigā vietējos veikalos un piedāvā smaržas iegādāties bez PVN, jo redz viņš kā darbinieks to var dabut gatavu.

Ja galīgi veikalam būtu vienalga par preci, tad viņi nedomātu par to kāpēc veikalā vajag vairāk kases; kāpēc vajag vairāk atbalsta centra darbiniekus; kāpēc vajag Servisa produkta pieņemšanas pubktu. To dara uzņēmumi kam svarīgi tomēr klienti. Protams visi attīstās un cenšas pēc iespējas labāk.
Neviens interneta veikals neražo preces, brendotas preces. Priekš tam ir autorizēti piegādātāji.