www.sudzibas.lv Douglas E veikala pasūtījums

Douglas - E veikala pasūtījums

Douglas veikals man patīk. Ir pieejamas preces, kuras citos Latvijas veikalos nav iespējams nopirkt. Izvēlējos savu preci pasūtīt, lai samazinātu kontaktu ar cilvēkiem. Rezultātā prece neatnāca, pati mēģināju noskaidrot, kas noticis. Douglas epastā atbildēja, ka vienas no precēm nebija noliktavā. Uzjautāju, kādēļ man par to netika uzreiz sniegta informācija, atbildēja, ka tikai tikko uzzināja. Jā, tikko uzzināja, jo pati interesējos, nevis atsaucība no veikala puses. Nesaprotu kā var būt tik liela necieņa! Izvēlējo, lai naudu man atgriež, ko izdarīja pēc 3 ned. (kaut gan bija solīts 2. Ned laikā) , pēc vairākiem epastiem. Vēl nedaudz un būtu jāgriežas Ptac. Diemžēl situācija bija tāda, ka nācās veikt vēl 2 pasūtījumu. 2. Pasūtījums atnāca laikā, viss jauki! Bet ar 3. Atkal problēmas. Kopumā: neiesaku iepirkties šinī interneta veikalā. Sajūta ir tāda, ka firmai vienalga par klientiem, ņirgājas

30.04.2020

I

Pacco_al 03.05.2020

Ir daudz negatīvu atsauksmju par Douglas internet veikalu. Kā redzams šis nav uzņēmumā sakārtots.

G Galjuk 08.05.2020

Līdzīga situācija, esmu vīlusies, uz telefon zvaniem neatbild, absolūti ignorē. Ļoti nepatīkami, attiecīgi mainīsies attieksme ne tikai pret e-veikalu. Bēdīgi