www.sudzibas.lv Douglas Dominas Douglas konsultante.

Douglas - Dominas Douglas konsultante.

Douglas konsultante piedāvājot savu palīdzību, sarunu uzsāka krievu valodā. Diemžēl neievēroju viņas vārdu, jo nekavējoties devos projām. Es dzīvoju Latvijā, un saruna jebkuram pārdevējam ir jāuzsāk latviski. Pēc tam spried , kā runāt tālāk. Sliktāk jau viņiem, viens zaudēts klients. Mīnuss konsultantei.

veesaa007 29.06.2018

Mīnuss tev, jo 1) nespēj pielāgoties 2) nespēj atrisināt situāciju un aizlaidies.

N Nekas. 24.11.2020

Man, Latvijas pilsonim, nav jāpielāgojas krievu valodā runājošai sievietei veikalā Douglas.

Sigita Bronze 30.06.2018

hah, kārtējā "te ir Latvija, citās valodās te nedrīkst runāt" kaza :D

N Nekas. 20.11.2021

Paldies par manis apsaukāšana.

Dainis 30.06.2018

Jūs katru reizi bēgat, kad kāds ar jums mēģina runāt svešvalodā? Noteikti pārdevēja padomāja, ka jums visi nav mājās :D

Jā, bēgu.

McFly 30.06.2018

Nākamreiz uzzīmē sev apgriezto pērkonkrustu uz pieres, lai tevi nesajauc ar krievu.

N Nekas. 16.01.2021

Tā arī darīšu, paldies par ieteikumu.

Pareizi runā. Latvija domāta tikai latviešiem un amerikāņiem!

SamTroll 02.07.2018

Ja viņa ar jums sāktu runāt amerikāņu valodā, jūs arī aizlaistos?

Jā.

N Nekas. 26.10.2018

Piekrītu,viņa arī ar mani runāja latviski,bet īsti nevarēja saprast ,un vēl pēc tam uzbrauca virsū ,ka nemāku skatīties,kas ietilps adventes kalendārā

M Margarita Egorova 01.01.2021
Плохой сервис

Отвратительный сервис, халатность персонала. Тестеры духов находились на месте другого товара, после чего, я, неопытный покупатель, надеялась на доверие персонала и купила ошибочный товар по их вине.

S Sudzibas.lv Admin 17.01.2021

G Gulbenietis 21.11.2021

Apģērbu nodaļā nobīties no krievuškas :D. Varēji paņemt uz mājām un apprecēt. Krievuškas ir ļoti labas gultā, tikai dziedātu dziesmas par pobedu un teiktu kādi amerikanci slikti. Lei mūs agrāk par zirga galvām sauca - man pat patika :D.

G Gulbenietis 21.11.2021

*Leiši