Douglas - Apsargi

Nesaprotu, vai tiešām Douglas vadība uzskata, ka viņu apsardzes principi ir normāli? Ieejot veikalā, apsargs skatās ar šķību aci, neatkāpjas ne soli un seko visur, kur dodies. Tas liek klientam sajusties nevēlamam, kā pēdējam zaglim. Šī veikala politika atbaida klientus, nav vēlmes uz turieni doties, jo nav iespējams netraucēti aplūkot preces, palasīt sastāvu un izvēlēties sev atbilstošāko, ja visu laiku tiec vērots un līdz ko pakusties soli, tā pakustās arī apsargs.
Es saprotu, ka tas ir viņu darbs, bet tas jau ir par traku. Nez kāpēc citos veikalos tik slimīgi tas neizskatās..

A Anastasija 22.02.2017

В других магазинах такого типа как парфюмерия тоже есть такое с охранной! Недавно были в стокмане что бы купить мужу духи,стояли выбирали,нюхали ну и эти охранники чуть ли не впритирку стояли и смотрели!Когда мы уже выбрали и пошли на кассу оплачивать духи на сумму 80 евро так у него рот открылся и моментально изчез сразу же!Так же и Дугласе невозможно ничего посмотреть как они сразу следом ходят!Ужасно,поэтому ничего там не покупаю,и продавцы там сразу по 3 штуки подряд подходят и спрашивают может чем то помочь,я понимаю что это им велит делать начальство но неужели начальство их не понимает что это очень отталкивает и хочеться скорее уйти из этого магазина

"netraucēti aplūkot preces, palasīt sastāvu un izvēlēties sev atbilstošāko," - kā tieši apsargs traucē? Nostājas priekšā precēm? Aizklāj ar roku etiķetes, lai nevarētu izlasīt sastāvu? Visu laiku uzmācas, lai pirktu kaut ko neatbilstošu?
"ja visu laiku tiec vērots " - hā, un Tu vēl pat nenojaut ka Tevi filmē novērošanas kameras!"
"kā pēdējam zaglim" - ja Tu būtu pēdējais zaglis, tas nabaga apsargs paliktu bez darba. Tā ka nesatraucies, labākajā gadījumā - iepriekšpēdējais zaglis. :)

Pacco_al 24.02.2017

Roku veiklība un nekādas apmāna. Tāpēc arī tik rūpīgi jāvēro pircēji. Ja uzdosieties ar jautājumu vai es izskatos pēc zagles, tad varu pateikt, ka mūsdienās zog ne tikai asociāla izskata cilvēki. Arī skaista dāma smalkās drēbēs, ak cik neveikli aizmirst samaksāt par smaržas pudelīti, kura kaut kādā nesaprotamā veidā un mistiskā kārtā ir pati izlīdusi no iepakojuma un ieslīdējusi rokas somiņā. fu fu.

Aigars31 24.02.2017

es nezinu... goda vārds.. es pie smagās artilērijas neķertos damačku dēļ.. skatitos mierigi kamerās un pie ieejas vienkārši pateiktu lai atliek atpakaļ ... cilvēks ja viņš cilveks var otram paskaidrot savādāk kautkā ar toleranci var panākt afigeķ. bet ja tādas nav.. neko tu nepanāksi un nocērtot vienu uzradīsies 5 vietā.. eto po kitaiski

IlonaZvejniece 08.03.2017

Origo Douglasā ir ļoti nelaipnas pārdevējas...es bieži iepērkos tajā veikalā,bet pēc pēdējās reizes ,kad sasmaržojos ar savām mīļākajām smaržam un grasījos tās nopirkt dzirdēju kā apsargs man aiz muguras saka,ciest nevaru tās sievietes,kuras nāk uz veikalu ,lai sapūstos ar smaržām . Smaržas es nopirku citā veikalā,jo netaisos savu naudu atstāt vairs Douglas veikalā .