www.sudzibas.lv Double Coffee atteicās apkalpot

Double Coffee - atteicās apkalpot

Double Coffee ...vienmēr domāju, ka normāla kafejnīca...nekas baigi izcils, bet bērnus var pabarot un labu kafiju vienmēr var iedzert, garām skrienot,,lūk, vīlos pamatīgi, jo 17.novembra brīvdienās Vecrīgas Līvu laukmā kafejnīca mūsu ģimeni ar 3 bērniem izlika aiz durvīm,jo mums līdzi bija paņemts ģimenes mīlulis - klēpju sunītis, pieklājīgs, audzināts, kluss un maza auguma sabiedrisks, kopts suņuks. Pavisam nepatīkami palika,kad oficiants pienāca un pateica,ka mūs neapkalpos, jo mums līdzi ir suns. Suns, kurš par mazu,lai atstātu piesietu pie durvīm... vispār dzīvnieku nīdēji. Neiesaku tur vispār ierasties ... pat viesi daži bija reāli dzīvnieku nīdēji, pargrieztiem ģīmjiem,kad ieraudzija,kad ienākam ar suņuku, kuram dzīvnieka mīli garām paiet vienaldzīgi nav spējīgi.... pirmo reizi dzīvē pieredzējām tādu nievājošu attieksmi...... visos tirdzniecības centros visas kafejnīcas un restorāni ir bijuši ļoti pretīmnākoši pret apmeklētājiem ar klēpju suņiem... bet Double Coffee...nekad vairs nenāksim!!!!!

T terjers 21.11.2013

Man riebjas izlaistie kviecošie kvaņķi. Tos tiešām jāatstāj mājās. No viņu spiedzieniem ausis krīt ciet. Pret suņiem pretenziju nav. Nav man alerģijas un suņi, ko izved sabiedrībā parasti tiek vesti arī pie dakteriem un suņu skolā. Double Coffee neapmeklēsim ne ar ne bez suņa.

T terjers 21.11.2013

Aramis, tu tikai kverpļus proti ražot, zemā pierīte? Un pats ar to lepojies? Tupaks..

P Pipars 21.11.2013

O, par to paranoju mākto cilvēku biju aizmirsis, labi, ka atgādināji par sevi. Uz psiheni, Vili, vēl neaizgāji? Mums, "Miķelsoniem", viss čikiniekā, tā kā vari turpināt bīties.

A a.b.c. 27.11.2013

Nu un kas tad slikts var notikt, ja ir līdzi mazs klēpja sunītis? Kāpēc viņam būtu uzreiz jāliek klucis? lai jau sēž saimniekam klēpī! Tas tak nevienu netraucē! Vairāk traucē un tracina, ja ņem līdzi uz kafejnīcām mazus, izlaistus bērnus, kas ķērc nelabā balsī un niķojas, traucējot mierīgi papusdienot vai pavakariņot citiem apmeklētājiem.