www.sudzibas.lv Double Coffee atteicās apkalpot

Double Coffee - atteicās apkalpot

Double Coffee ...vienmēr domāju, ka normāla kafejnīca...nekas baigi izcils, bet bērnus var pabarot un labu kafiju vienmēr var iedzert, garām skrienot,,lūk, vīlos pamatīgi, jo 17.novembra brīvdienās Vecrīgas Līvu laukmā kafejnīca mūsu ģimeni ar 3 bērniem izlika aiz durvīm,jo mums līdzi bija paņemts ģimenes mīlulis - klēpju sunītis, pieklājīgs, audzināts, kluss un maza auguma sabiedrisks, kopts suņuks. Pavisam nepatīkami palika,kad oficiants pienāca un pateica,ka mūs neapkalpos, jo mums līdzi ir suns. Suns, kurš par mazu,lai atstātu piesietu pie durvīm... vispār dzīvnieku nīdēji. Neiesaku tur vispār ierasties ... pat viesi daži bija reāli dzīvnieku nīdēji, pargrieztiem ģīmjiem,kad ieraudzija,kad ienākam ar suņuku, kuram dzīvnieka mīli garām paiet vienaldzīgi nav spējīgi.... pirmo reizi dzīvē pieredzējām tādu nievājošu attieksmi...... visos tirdzniecības centros visas kafejnīcas un restorāni ir bijuši ļoti pretīmnākoši pret apmeklētājiem ar klēpju suņiem... bet Double Coffee...nekad vairs nenāksim!!!!!

S

Komentāri (24)

H haris9029 17.11.2013

nav ko vazāties ar suņiem pa krogiem

B betons 18.11.2013

jums ar ģimeni labāk iet uz suņu kafejnīcu

V vils 18.11.2013

Ka tik nav tam sunītim purniņš daudz piemīlīgāks, nekā iepriekš atzīmejušamies kungiem/dzēm. Normālu cilvēku normāls sunītis ir pozitīvi ieinteresēts svešajos ļaudīs, ko redz sev apkārt un izskatās tik mīļi komiski, ka daudziem cilvēkiem izsauc pozitīvas emocijas.
Tomēr varu saprast arī tos Double kafē kalpotājus. Viņi baidās par situāciju, ka nākamā dienā barčikā iezvelsies temperamentīgi svešvalodā runājoši ļaudis ar cīņas šķirnes suni un atsauksies uz to, ka "lūk, vakar atļāvāt, bet mums ne?". Un atteikuma gadījumā vēl tiesas darbus sarīkos, jo ir ļaudis, kas savas tiesības zina, bet ar emocionālo inteliģenci tām pieklibo...

D dambitis12 18.11.2013

Nekad neesmu redzējis suni- kretīnu, bet cilvēkus gan. Tātad tādi ir arī Double kafē darbinieki un viņu klienti. Varbūt tā ir kretīnu pulcēšanās vieta un Jūs ne tur iegājāt? P.S. Paldies par info, šo kretīnisko iestādījumu neapmeklēsim!

V vidzemnieks 18.11.2013

Neredzu neviena paša iemesla kapēc cilvēkam sabiedriskās ēdināšanas telpās būtu jāļauj atrasties ar da jebkāda izmēra..da jebkāda simpātiskuma un mīļuma suni...Varat lūdzu jūs nosaukt kaut vienu?

B betons 18.11.2013

to vils ---- tev būs pozitīvas emocijas kad tas suns noliks klucifiksu?Vai vēlkautko suņa dabā izdarīs.

V vils 18.11.2013

atkal deb miķelsonu pāris.

H hhheeehhh 18.11.2013

Nu viss pareizi. Nedrīkst ar suņiem atrasties sabiedriskās ēdināšanas vietās, un, piemēram, ja tajā laikā tur atrastos PDV pārstāvji, tad viņi mierīgi varētu slēgt šo vietu vai uzlikt milzīgus naudas sodus, nemaz nerunājot par pašiem veikala vadītājiem, kuri noteikti "apgrieztu prēmijas un algu" veikala darbiniekiem, nav vērts riskēt nemaz!

Nandia 18.11.2013

Tev ir suns - liels, vai mazs, mīlīgs vai nikns - kāda starpība!!! Kafejnīcās, restorānos vienkārši nedrīkst ar tiem iet. Tas tev nav bebis, tas ir dzīvnieks un dzīvnieks saproti pat var sākt darīt kaut ko no savas dzīvnieciskās dabas.
Pēc tava teiktā sanāk, ka ja manās acīs pundurtrusīts man ir viiis mīlīgākais un pat iedresēts, tad es iešu ar viņu uz kafeni... vīrs paņems mīļo minku.. bērns mīļo jūrascūciņu... meita paņems fretku un ja nu atbrauks arī ome no laukiem, tad paņems līdzi savu skaisto un cēlo gailu, bet vectēvs nesen dzimušo rozā siventiņu...
--- dzīvnieki protams ir mīļi un jauki, katram mums savi dzīvnieki liekas viss labākie un gudrākie, BET ar tiem mēs esam mājās, ejam ciemos pie draugiem, ja tie nav pret to, nu bet veikali un kafejnīcas, nu tas jau ir pašsaprotami - NEDRĪKST !!! Dzīvnieki arī pārnesā slimības. Padomā, ja tu ar bērniem pusdieno un redzi citu ar smuku suņuku, forši vai ne, a ja nu tam smukulim ir kādas slimības, baktērijas un tavi bērni ar pirkstiem pieskarsies, kur pirms tam bijis suņuks un pēc tam pirksti mutē. Ja nu ko saķertu, tu tak tiesātos ar pārkāpum8em pret kafejnīcas vadītājiem!!!

P Pipars 18.11.2013

Tā tev liekas, mīļš, mazs suņuks. Un kā sēdēt pie blakus galdiņa tādam, kuram no tava smukā, mīļā suņuka ir pamatīga alerģija? Man pašam ir suns, taču cienu citus un uz ēstuvēm viņu līdzi nestaipu.

V vils 18.11.2013

neviens jau neved suni speciāli uz restorānu. Vienkārši cilvēki ir tik jauki, ka dodoties pastaigā uz centru, paņem arī zvēru līdzi. Suņiem tāpat kā bērniem (un vēl trakāk) vajag līdzi, kad saimnieki kaut kur iet. Līdzcilvēku ļaunās attieksmes dēļ dzīvnieku mīļi paliek bez pasēdēšanas kafejnīcā. Normālu saimnieku zvēri ir tīrīgi un pieklājīgi. Alerģiju jūtelīgie tipi var dabūt arī tikpat labi no blakussēdētāja kažoka, putekļainām telpām un dzīves kopumā.

V vidzemnieks 18.11.2013

...atļaušos nepiekrist, ka neved suni speciāli uz restorānu... Ja ejot ārā jau ir zināms, ka gribēs arī tur iet, tad ved gan!

Nandia 18.11.2013

Vils - kurā kafejnīcā un kad tu pudienosi?!? Es sarunāšu ar visām paziņām, kurām ir šie mazie mīļie suņuki tikšanos un nejauši ieiesim tur ko iekost.
Man būs prieks redzēt cik tev būs jauka apetīte.
Tu pats raksti - suns ir zvērs... tātad zvērs ēd tur, kur ir viņa ēdamā vieta un nevis cilvēkiem paredzētās vietās. Tad jau mēs visi savus mājas zvērus iesim izstaidzināt un pēc tam ko iekost, zvēriņš tak mājās viens ilgojas. Tā var nonākt līdz ēstuvēm kā zvēru dārzā...

V vils 19.11.2013

Re, cik čakli allaž manās diskusijās piedalās nandia, pipars un vidzemnieks!
"Gudrā" nandia pat gatava organizēt kaut ko pret manim:) Kaut kā aizdomīgi nemīlat jūs tos nabaga dzīvniekus jeb ar mani pļerkstēt izlīdāt?

S stivrina 19.11.2013

ceļās naktī, lai pakomentētu vilu? ā ha ha, debilais miķels..., piedodiet pipelsonu pāris no mārupes, hakeri aija un gints. Bet viņiem ir arī oficiālais feiss un tas ir zolīds!

K Krishinjsh 19.11.2013

Laikam bus jāpiekrīt lielajam vairākumam - suņus uz restorāniem, kafejnīcām, bāriem utt. nedrīkst vest! Arī man pašam ir mazs sunītis, bet es ar viņu pat lielveikalā neeju un kur nu vel uz kafejnīcu. Mazs mīļš vai superjauks - nav starpības, sunīti jāatstāj mājās šādās situācijās! Paša nezināšanā nav jāvaino kafejnīcas, kuras tikai darbojās lielā vairākuma( pārējo apmeklētāju) interesēs.

A aramiss 19.11.2013

Klausies Tu gudriniece!
Tu ar savu pudeļbirstes suni vari vazāties pa savu dzīvokli!!! Saki, cik reizes Tu no zemes esi pacēlusi sava suņa sūdus, kad izved to pastaigāties pielsētas teritorijā!

Pareizi ir, ka jūs izdzina ar to pudeļbisrti ārā no kafejnīcas - atradusi par ko sūdzēties! Mazi bērni kas atrodas kafejnīcā var nobīties arī no tāda maza mīļa sunīša - par to nēesi aizdomājusies? Un tad lietu asaras, ja kāds čalis aizstāvot savus bērnus ielauztu tavam mīļajas sunītim sprandu - un pareizi darītu, jo padomā cik aprobežota Tu esi ja mīļu sunīti stādi augstāk par bēru!

Tiešām apbrīnoju šos plānos prātiņus ar sunīšiem padusēs!

Z zanne 19.11.2013

fui, cik agresīva anonīma persona sevi nodēvējusi musketiera vārdā, sēd ieslēgusies savā mājā un netā runā par sprandu laušanām. Šitādas live nav karotājas.

A aramiss 19.11.2013

Zanne - ok, piekrītu, par laušanām, pārspīlēju. Bet nu nemelo sev vismaz - tev taču ir gadījies iekāpt suņa kakā un nolamāties?! Varbūt, lai šie gudrinieki, kuri ar suni taisās iet uz restorānu/bāru/ēdnīcu vai citu sabiedrisko vietu, no sākuma iemācās elementāru lietu aiz sevis savākt suņu kakas, vai ne? Un kā Tu justos ja šo indivītu sunīts restorānā blakus galdiņam, kur tu sēdi ar savu čali noliktu kluci?...vot tādi mēs esam, droši vien kā tu sedētu un klusētu, es ceru, ka būtu kāds kas neklusētu un ar suni to visu saslaucītu, ja saimnieki neprastos. Atzīsti taču, ka man ir taisnība, un kā jau teicu nemelo vismaz sev!

A aramiss 19.11.2013

ā Zanne, aizmirsu pajautāt - kura lieta no mana pirmā komentāra ir nepatiesa?...nu samusli? tur jau tā lieta, ka visam piekrīti...ha ha ha...labs, un pati vēl mēģini te kaut ko iebilst ha ha ha l..e

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes