Don Store Barber shop , Brīvības gatve 302 - Slikts serviss

Vīriešu frizētava, kura sevi pozicionē kā premium klases ir vienkārši "rajona sūdu bedres" līmenī!
Pakalpojums nav cenas vērts, maximum ko par tik nekvalitatīvu pakalpojumu var maksāt ir 5eur!

Friziere laikam mācījusies pašmācību ceļā, vai pēc youtube video! Instrumenti netīri, nesterilizēti, apkalpošanas kultūra zem katras kritikas, bet laikam salona īpašnieki nesmādē ņemt darbā kuru katru, galvenais lai tikai piekrīt strādāt par kapeikām un tik mazā telpā!

Citos salonos ienākot jau jūtas šiks un glaunums, bet te ienākot pirmais kas jūtās ir lētums, prastums, un zemais kultūras līmenis!

Papildināts Jekaterina 31.08.2018

Nekad vairs neļaušu vīram tur griezt matus, palūdza mazliet pielīdzināt sānus un pakausi, bet beigās iznāca gandrīz kā plikpauris

J

T taisniba2k18 31.08.2018

A ko tu gribēji?lai teb pa kapeikam uztaisa tik pat labi ka īsta barbershop?Smiekli nāk no tādiem ka tu.