www.sudzibas.lv Don Store Barber shop , Brīvības gatve 302 Neprofesionāla apkalpošana, nepieredzējusi friziere

Don Store Barber shop , Brīvības gatve 302 - Neprofesionāla apkalpošana, nepieredzējusi friziere

Absolūti neprofesionālas frizieres, iespējams, pirmā darba vieta. Nogrieza matus neskatoties uz paskaidrojumu, ka aizmugurē ir defekts- plankums, kuru negribējās atsegt. Friziere griežot, secina, ka nesanāca, nemācēja nogriezt garākus. Vienkārši viņai nesanāca un viss.
Cilvēki neejiet un nebojājiet sev garastāvokli.
Tas nav barbershop, bet parodija par barbershop.

B

K krishhh 23.02.2019

nu nez , esmu bijis pie visiem meistariem un viss ok. varbut nemaceji paskaidrot ko un ka gribi.
neviens normals dzheks nesezh un neraksta sudzibas :D

B Barbers 24.02.2019

Var būt par lohu un aizstāvēt idiotiskus neprofesionāļus un ļaut, lai tevi apkāš.
Šim berber salonam būtu bijis jāpiedāvā atlaide par savu nolohošanos, jāatvainojas, bet ko var gaidīt!

A Aleksis 20.08.2021

Tur tiešām ir slikta kvalitāte. Pirmā un pēdējā reize, kad tur biju.