[email protected] - KRĀPNIECĪBA - Krapnieciba

vieni krāpnieki, uzrakstīja, ka uzrakstis man diplomdarbu, samaksaju 200Ls, bet ko domajat, viss no Atlanta, panemis, so to nomainijis un naudu atpakal nedabut, saucaas, paliidzeeja tak vīrišķis...re kur iekopēju viņa ss.lv rakstu "Maģistra, bakalaura, kursa, kvalifikācijas un prakses darbi, referāti, utt. oriģināldarbi gandrīz visās nozarēs.
Studiju darbi. Kompetence. Kvalitāte. Izstrādā individuālus un kvalitatīvus maģistra darbus, diplomdarbus, bakalaura darbus, kursa darbus, referātus, prakses atskaites, kvalifikācijas darbus. Šādās jomās - Tieslietas, pedagoģija, psiholoģija, ekonomika, grāmatvedība, finanses, mārketings, menedžments, uzņēmējdarbība, PR, reklāma, māksla, vēsture un daudz kas cits."
Diemzel satikamies, tapec naudu panema uz rokam

12 gadu pieredze. Konsultējam pirms darba aizstāvēšanas. Izstrādāsim arī darba prezentācijas Power Point programmā un aizstāvēšanas runas, ja nepieciešams.

Lai uzzinātu detaļas, lūdzu, sākumā sūtiet e-mail, uzreiz norādiet darba tēmu vai nosaukumu, darba apjomu, izpildes termiņu, izpildes valodu (latviešu vai angļu) un citus nosacījumus.

Uzmanaties, tas vīrietis ir ar e-mailu [slēpt]@inbox.lv ( atradīsiet ss.lv - kursa darbi, diplomdarbi ) - nekādā gadījumā viņam neticat...

V Viktor 27.01.2010

надо самому диплом делать, а не покупать. Типа есть деньги и я король? так тебе и надо, потому что ты лох =) а мужику респектос, за правильную школу для халявщиков.

S se zinama lieta 29.01.2010

ha, it kaa nezinajaam, protams, ka vini ir krāpnieki, viss no Atlanta, sen jau zināms, iekopējuši gudro teikumu no grāmatas, bet pašam rakstitajam pauris tukss

E ES 01.02.2010

Tiešām nesaprotu šos cilvēciņus, kuri maksā kadam, lai uzrakstītu viņiem darbu, tātad no apgūstamās jomas nesapt pilnīgi neko un kāda jēga tad bij maksāt entos tūkstošus mācību maksās, ka no augstskolas iziet tik pat gudrs, kā viņā ieiet???????????? Tak vajag nedaudz pašcieņai ar būt!!!

S sh 05.02.2010

Patiešām, priekš kam tad tu mācies?Malacis, tas čakarētājs, jo kamēr ir aitas vienmēr būs cirpēji.

J jojo 11.03.2010

Tak muļķības konkurentu kari - paskatījos tam sūdzības licējam meils arī figurē starp rakstītājiem.
Negodīga konkurence vienkārši :)))

L Lina 24.06.2010

A ja ho4u podderzatj tot kto napisal etu statju. U menja samoj takoe bilo i ne raz. Samu takze obmanivali s ss.lv...tam odni idioti stavjat objavlenija...net voob6e kvalificirovannih ljudej. Mne samoj nado bilo diplomnuju rabotu napisatj...tam vot nawlasj 1 s one.lv...kogda pere4islila denjgi. Okazalosj, 4to ona etu rabotu prosto ska4ala, 4to to primernoe i postavila analiz predprijatija na kotorom ona rabotaet Maxima. Estestvenno nikakih deneg nazad ja ne polu4ila. Ljudi ne obrawajtesj k etim haljavwikam.

M MrLookMoore 28.08.2010

Mēs esam aizdevumu aizdevējs mēs dodam no aizdevumu ar likmi 3% procentus. Vai Jūs esat
nosaka bankas un citas finanšu iestādes. Ikviena ieinteresētā persona,
neatkarīgi no jūsu valsts būtu Sazināties ar mums tagad pa [slēpt]@gmail.com) ar šādu informāciju:

M MR DAVID GRAY 28.08.2010

Aizdevums piedāvā 3% procentu likmi, pieejamu, un ar draudzīgu kredīta noteikumiem un
nosacījumu, sazinieties ar mums [slēpt]@gmail.com)

M MR JOHN HOOK 28.08.2010

Vai jums ir nepieciešams aizdevums atmaksāties rēķinus? Jūs meklējumos
likumīgās aizdevums aizdevējam? Šeit nāk iespēja to darīt pie Look Moore
Aizdevumu Firma do lūdzu atgriezties pie mums pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas, [slēpt]@gmail.com).

M MR JOHN HOOK 28.08.2010

Vai jums ir nepieciešams aizdevums atmaksāties rēķinus? Jūs meklējumos
likumīgās aizdevums aizdevējam? Šeit nāk iespēja to darīt pie Look Moore

D Dīdī 04.09.2010

Tas ir labs atgriezies pie mums:D:D:D:D šiem laikam kāds aizbēdzis:D

H he 05.09.2010

Vai gadījumā krāpšana nav arī iesniegt savā vārdā dimplomdarbu, kuru rakstījis kāds cits?

W wright Carmen 21.10.2018

Kāpēc bankā glabāt naudu, ja jūs varat to ieguldīt naftas un gāzes un lauksaimniecības produktos un ātri saņemt atmaksu 4 darba dienu laikā. ieguldiet kopā ar mums šodien ar tik mazu kā 200 ASV dolāru un nākamo pāris dienu laikā saņemiet ātru peļņu no 3000 USD un vairāk. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. [slēpt]@yahoo.com
Paldies