www.sudzibas.lv Domina 24 Viss izklausās parak aizdomīgi, tā ka cilvēki esiet uzmanīgi!

AtrisinātaDomina24.lv - Viss izklausās parak aizdomīgi, tā ka cilvēki esiet uzmanīgi!

Sveiki, visiem atradu salidzini.lv tadu interneta veikalu, kur manis mekleta prece ir visletaka. Atveru majaslapu https://domina24.lv/- kur registreta adrese ir domina šoping centre adrese. Pazvaniju paintereseties par preces saņemšanu, jo majaslapa noradita informacija ir baigi skečī. Uzzvaņu uz domina šoping informacijas centru, meitenes apliecinaja, ka neko par šadu interneta veikalu nezinot, un nekas tads dominai ka tirdzniecibas centram nesot registrets un nēsot nekadi saņemšanas punkti tur. Izklausas pec kkada krapnieciska kantora, kas pa telefonu izvairas no jebkadam tiešam atbildem par preces saņemšanu vai piegadi. Interneta pamekleju kam pieder hosts adrese (majaslapa). Domina šoping jautaju lai noskaidro visu par šadu mistisku kantori, lai ver to boditi ciet. Firma registreta 7 janvari 2019 gada. Viss izklausas parak aizdomigi, ta ka cilveki esiet uzmanigi!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta MP 13.02.2019

Sazinajos, ar domina24.lv ipashnieku. Izrunajam situaciju. Vienojamies ka vinji papildinas savu majaslapu ar nepiecieshamo informaciju ,lai nemaldinatu klientus. Un sakartos lietas ar dominas info centru, lai vajadzibas gadijuma vinji var apstiprinaat, ka veikals eksiste un ir droshs interneta pirmumiem. Pats nakamnedelj meginashu iepirktiesun iet apskatit uz vietas visu. Atvainojos par sagadatajam neertibam.

Falconxd 09.02.2019

Nu viņiem tur ir birojs nevis veikals, tā ir liela atšķirība.

V Vladimirs Kirillovs 11.02.2019

Es biju šajā veikalā, viņš tiešam atrodas T/C Dominā un nebija nekādu grutību ar pasūtīšanu un saņēmšanu.