www.sudzibas.lv Domina 24 Izskatas ka krāpnieku kantoris.

AtrisinātaDomina 24 - Izskatas ka krāpnieku kantoris.

Pasutiju saņēmu ēpasta rekinu ko samaksaju kā tur bij norādīts. Un viss klusums. Gaidiju kad atnāks nekā. Zvanīju - uz majaslepa noradīto numuru neviens neatbild. Rakstīju ēpastā-arī neatbild. Un naudu atgriezis arī neviens man nav. Zaudēts laiks un nauda. Uzmanieties!

27.12.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jānis Šķirmants 06.03.2020

nu būs gandrīz 3 mēneši pagājuši un beidzot es saņēmu savu naudu atpakaļ. Paldies jāsaka Patērētāju tiesību aizsardzības centram ar kura palīdzību es atguvu savu naudu, jo bez viņiem es gaidītu vēl ilgi. Mazliet sīkāk.
Kā iepriekš rakstīju Domina 24 par mani nelikās ne zinis-uz maniem epastiem un zvaniem neviens neatbildēja. Rakstīju prasību 2 eksemplāros, vienu sūtīju patērētāju tiesību aizsardzības centram, otru Dominai24 ar prasību atgriest manu naudu. Tiklīdz Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ķērās pie lietas, Domina24 ar mani sazinājās, atvainojās un pēc nedēļas es saņēmu atpakaļ naudu.