www.sudzibas.lv Dokuments Par īpašuma spekulācīju un nepatiesu ziņu sniegšana

Dokuments - Par īpašuma spekulācīju un nepatiesu ziņu sniegšana

1996 g. Rēzeknes rajona Ilzeskalna pagasta zemes komisija 1996. g. atzina uz Rēzeknes rajona Ilzeskalna pagasta Sādža Čudarāni Krancels Antons Nikolaja dēlam ar zemes komisijas lēmumu , pierādīti dokumentāli bet tomēr nebija iesnigti visi dokumenti. Arī biju pieteicies uz kopējo īpašumu uz Čudarāni sādžas 15, hektāriem uz kopējo īpašumu
Man ar lēmumu 1996 un 1997. atsaka, tad par trijām piešķīra. Izrādas ka pa to laiku lēmums atzīti kā likumiski , bet ieinteresētā persona Anna Kūkoja kas pildīja pienākumus tajā laikā pieņēma dokumentus it kā vis kārtībā . 1998.g. ar Rēzeknes apgabaltiesas lēmumu civillietā atzina 3,5 bet tiesas lēmums iesniegti Rēzeknes reģionālajā zemes dienestā ,tikai 2000 gadā kad jau zeme tika pārdota jau personai Jurim Rezgalim kas pildīja tajā laikā deputātu darbību. Tiesājos 2004. līdz šodienai . 2012 g. Visi dokumenti izieti,nostiprinājuma lūgum rakts, Strūžanu pagastā Bāreņtiesas priekšsēdētāja I. Bikovska, neprasot nekādus atsevišķus dokumentus, lai pierādītu ar īpašnieku Krancels Antona Jēkaba dēla mantojumu . Mierīgi tika parakstīts, tāpat Rēzeknes reģionālās ladgales Valsts zemes dienestam 1999. g. tika atzītas , tad zemes grāmatasi tiesnesis Gunārs Siliņš tiesnesi parakstīja. Lai tagad visu pierādītu ar mokām iesniedzu tiesā par jaunatklātiem faktiem , bet rakstsikā veidā paskaidroju bet vienalga par maz
Lūk no Rīgas valsts vēstures arhīva atsūtīja pareizo dzimšanas apliecību , Redzams Krancels Antonam Jēkaba dēlam un sievai Borbalai dēls Krancels Nikolajs Antona dēls dzimušais 1888 tāds vispār nav dzimis. Dokumenti bija iesniegti. Rēzeknes administratīvā Rēzeknes tiesu nams tiesnese S. Pujāte izskatīja 2009. g. atbildētāja Rēzeknes novada pašvaldība dalībniece Larisa Vinogradava un pats Krancels Antons Nikolajs dēls tiesā paskaidroja ka tādu Krancels Antonu Jēkaba dēlu vectētiņu nepazīst, paskaidrojot ka zinot ka tēvam Krancels Nikolajam Antona dēlam 1942 atcerējās ka viņam tieši piederēja, bet atbildētāja Larisa Vinogradava paskaidroja tiesā ka notikušo neatzīst, nepaskaidrojot neko, tikai pasakot ka man vajag griezties civillietu tiesā. 2000 g. pat neielika Latvijas vēstnesī . 2000.g. noslēdzot līgumu Rēzeknes rajonā Ilzeskalna pagastā Anna Gailuma bāreņbtiesas priekšsēdētāja pārdošanas līgumu parakstīja, un līgumā norādīts ka nevienam citam nepiederot. Lūk personai ir bijušas divas dzimšanas apliecības. Viena pareizā, bet reģistrējot uz pieteicēja vārdiem tēva ieraksts cits norādīts . lūk kā var piekrāpt tiesnešus zemesgrāmatu, tieslietu ministrija neatzīst tiesā paskaidroja. Lūk kā varam novilcināt tiesvedību, man kā tagad cietējam par īpašumu uz viena īpašuma tiesībām nevaru atgūt atpakaļ . zeme pārda. Nevar ticēt likumam ne pašiem tiesnešiem kas labi zina likumus, aizstāvot viens otru. Krancāne Anna Jēkaba meita nākusi no Čudarānu sādžas māte Krancāne Ilze Jēkaba meita Krancāne Anna (JURCIŅA) jĒKABA meita . Lūk kā onkulis palika par tēvu , māsa slēpa , par to dabūja īpašumu 3. 5 pusbrālis Krancels Alfons Antona dēls dzimis 1890 gadā 1929 gadā sevi ierakstīja par Krancels Nikolajs Antona dēls , un tā visi dokumenti ieraksts tapis liecinātājs liecinājis ar cita ierakstu Nikolajs. Lūk kā tieslietu Ministrijas uzraudzībā ir pakļauti dzimtsarakstsu nodaļa , ierēdņi kas ieprikš pildīja pieļāva kļūdas nepārbaudot dokumenta pareizību , kas tagad par kļūdām atbildēs.
2012.g. 15 februārī . Jurciņš

V Vīra draugs 15.02.2012

Jūs tiesājatiesa tikai 8 gadus, tas vel maz. Mūsu piederīgie UKRAINā PAR īPšUMA NOSTIPRINāšANU mums par labu tiesājās jau kopš 1952. gada. Viss sākās no vecmātes, tad mātes un tagad pienākusi mana kārta turpināt tiesvedību. It kā līdz 2015. gadam īpašāumam jāpāriet mūsu pārziņā, ja tas nenotiks, Atkal tiesāšanās uz kādiem 10-15 gadiem!

Sergejs.Grābeklis 15.02.2012

Nu jums vienkārši ir vakars uz ezera. Citiem vārdiem sakot pizģets!!
Nav ko tīkot pēc svešas mantas. Nopelni naudu un atpērc!