www.sudzibas.lv Doka Plus apkalpošana

SIA Doka Plus - apkalpošana

Vēlējos uzrakstīt sūdzību par pārdevēju uzbāzību...28.02.2010 iegāju veikalā lai nopirktu dzīvniekiem barību, noskatījos to ko varu dzīvniekiem atļauties prasu 1 kg lai iesver, pārdevēja sāk piedāvāt no dārgākā gala, es viņai saku lai iesver to kuru vēlos, tad viņa man sāk stāstīt par dzīvnieku slimībām un problēmām, kas var rasties ēdod to barību, vienvārd sakot mēģina uzspiest, lai nopērku dārgāko, tad es vispār nesaprotu kāpēc tad tirgo to lētāko barību, ja viņa ir tik slikta. Beigās es paliku pie sava un nopirku ko bīju nolēmusi pirkt, bet pardevēja gan izskatījās ļoti neapmierināta un kaut ko pie sevis nopukstēja.
Es saprotu ka tā dārgākā barība iespējams ir labāka, bet nu tie laiki ir tādi kā ir un ja nevar cilvēki atļauties dargāku, tad arī nepērk.
Ja tas tā turpināsies, tad man jau drīz šajā vekalā vairs negribēsies iegroezties, iešu citūr kur manas prasības respektā nevis ignorē.

E

L lola 28.02.2010

Jaa piekriitu par to paardeveeju uzbaaziibu ka taa ir vnk necieshama.Tas nav tikai Latvijaa, aarzemees arii gadaas pa uzbaaziigam paardeveejam kaa arii izteikti nelaipni un rupji paardeveeji meedz buut Anglijaa un Spaanijaa un veel dazhaas valstiis! Tie gan ir reti iznjeemumi, bet saskaroties ar taadiem garastavoklis sabojats visai dienai!

M marija 01.03.2010

Atieksme tiešām ir uzbāzība!!!:(
Lai gan veikaliņš man ĻOTI patīk!!!
esmu dzirdējusi, ka tā apkalpot liek saimnieki un ja pārtdevējas to nedara-draud atlaist no darba!skatos ka pirmās jau ir atlaistas, bija jaukas meitenes, smaidīgas, vienmēr palīdzēja un nebī uzbāzīgas.jaunās gan laikam iedresējuši uzbāzties...riebjas!!!
bet tad tiešām jāsaka ka ko tad tirgo to lēto?!bet ja tādu netirgos, veikalā vispār pircēju nebūs!Lieciet mierā pircējus, mēs paši zinam ko vēlamies nopirkt un pa kādu cenu varam atļauties!Ļoti pretīgi ka uzbāžas ar saviem ieteikumiem!!!Prioecājaties ka vispār pie jums iet un kaut ko pērk, kamēr neesat aizbaidījuši klientus un bankrotējuši!

L lerijs 23.03.2010

Varbūt reizēm der ieklausīties, ka nevajag pirkt no lētākā gala, vetārsti ļoti dārgi. Tā nevar ietaupīt, pērkot nekvalitatīvu pārtiku un pa 1kg.

L lola 11.06.2010

pilnīgākās muļķibas!!!ja man ir parasts lauku runcis, tad nu gan es šim pirkšu pa 5Ls /kg
pircēji paši zin ko vēlas un nevajag uzbāzties, un nestrādā tur nekādas baigās zinātājas kas ir labāk un kas nav...brends maksā ne jau barība

I Inese 19.06.2010

Lieta sekojosa. Es ieperkos cesu "Doka Plus" veikala un tur ir viena jauka pardeveja varda Ilze, kas man ieteica nopirkt dargo baribu, lai manam mincim butu labi. Es vinu nopirku un jaukajai pardevejai bija taisniba. Tas sanak krietni letak, neka pirkt leto baribu, ja mincis labo baribu ed daudz mazak neka leto. Paldies Cesu veikala jaukajai pardevejai.

M marija 19.07.2010

nav tām pārdevējām nekādas zoo izglītības lai viņas varētu gudri spriedelēt un ieteikt...iesaka dārgo jo priekšnieki liek un viss!!!ja nespēj pārdot atlaiž vai alga maza:D

S sigita 10.10.2010

Pilnīgi piekrītu, vakar biju mācīties veikalā SIA Doka Plus par pārdevēju un tieši tā-man mācīja, lai klientiem piedāvājot vispirms dārgās preces, stāstot cik lētās ir sliktas un bojā dzīvnieku veselību, tad kāpēc mani dzīvnieki no lētākas produkcijas ir tik veselīgi un apaļi un ārsta vizīte mums nav bijusi nepieciešama jau vairākus gadus.

M m.t. 04.12.2010

jautājums Sigitai? Tu uzskati, ja dzīvnieks ir apaļs, tad viņš ir veselīgs uzreiz, neesi aizdomājusies, ka viņš ir aptaukojies un drīz viņam būs problēmas, kuru vēl nav :(
Protams, ka katrs saimnieks savu dzīvnieku baros, kā uzskatīs par pareizu, mēs, piemēram ēdam Eukanuba barību suņiem un nevaru iedomāties neko labāku :)

L Larisa 05.12.2010

Njaa. Tada gadijuma es nesaprotu tos pircejus, kas perk leto baribu, jo es kakus baroju tikai ar Hills produkciju un vetarsts man teica, ka mans kakis 11.gadu vecuma ir ka 3gadigs(pec visiem izmeklejumiem). Tada gadijuma nesaprotu, kapec tiek nosodits tas, ka piedava dargo-labo batribu???

A Aigars 13.01.2011

Tur apkalpo nezin kkāda blondīne ko neko nezinu..un tirgo vecas preces!!
Iesaku paskatīties priekšniekiem!

B bolsik 08.11.2012

prosto ne nado potom udivljatsa, 4to zivotnoe umerlo ili zabolelo. Vedj v magazinax dlja ljudej toze estj de6evie sosiski, gde net ni4ego xoro6ego, no i ix pokupajut. Eto ne zna4it, 4to ix nuzno estj vsem. Ili vi dlja detej toze berjote samoe de6evoe. Ne mozete prokormitj zivotnoe, ne zavodite. A de6evie sosiski e6te sami.
Sama na svoix zivotnix uvidela rezuljtati ot xoro6ego pitanija.

V vibane 16.02.2014

Neskatoties uz to ka ja darga bariba ir labaka, neka letaka, bet atceramies to ka nekatram vien ir ienakumi lai savam miņkam nopirkt barība ba 9.00 (Hills) kastretiem.
Bet ja pardevejas uzbazigas ļoti, man tiešam nepatik tas, es pati perku kaķim royal canin, hilss man kaķis need, un pareveja man meģina iesmeeret hilss, es saku ka man tadu baribu need a ši man - paradiet man kaķi kurš neestu Hilss- jokaina vecene vnk.
Bet zinu to, ka pardevejam liek ta darit saimneki, jo pēc vardiem un to ko esmu pati redzejusi atradties viņu veikala ir drausmas, priekšnieki vienkarši ir slimie. žel meitenes kuras tu strada. Turaties!!!

B bucina 01.03.2014

Priekšnieki ir slimi, bet ja ir vajadzīgs darbs, ir jāturās ar zobiem un nagiem. Priekšnieki uz pārdevējām atļaujas kliegt kā uz necilvēkiem, apvaino, pazemo, nekad neatvainojas. Pārdevējas interesēs ir notirgot to dārgāko, jo alga tiek maksāta no dienā ietirgotā. Pārdevējai ir jātrīc par to, vai viņa par konkrēto dienu vispār ko nopelnīs un par to, cik nopelnīs. Protams, ir griesti, kad iestājas vienaldzība un pat nepatika, ka cilvēki nāk, jo par tālāko ietirgojumu priekšnieki nemaksā. Tad gribās, lai šie cilvēki nāk rīt, jo tad arī vajadzēs nopelnīt algu. Komunālie maksājumi un pārtika gan nespēj staipīties līdzi mūsu algām un bieži vien arī sanāk, ka ģimene ir jābaro ar tiem pašiem lētākajiem cīsiņiem:(

B bolsik 18.09.2014

Uzmanibu!!! Vajadziga palidziba!!! Uz SIA Doka Plus uzrakstits iesniegums policija, sakta kriminallieta "KRAPSANA"!!! Ja jus atlaizot no darba neizmaksaja atvalinajuma kompensaciu, algu utt, drosi zvaniet man!!! a jus parakstijat tuksas lapinas, bez noraditas summas, GAIDU JUSU ZVANU!!! Ceru, ka gan Dieva prieksa, gan Likuma prieksa, vini dabus to, ko ir pelnijusi, par visam savam darisanam!!! Drosi zvanat no visas Latvijas, loti gaidu!!! 25941530. Ar cienu, Svetlana.