www.sudzibas.lv Doka Plus Priekšnieki

SIA "Doka Plus" - Priekšnieki

Dargas meitenes un sievietes!
Esmu šaja veikala pardeveja , un nevienai neiesaku te stradat. Jo priekšnieku atteiksme ir briesmiga, katru reizi neapmierinati ar ienakumiem, kliedz, aizvaino Tevi . Vienkarši drausmas, viņiem neinterese kas par dienu , cik daudz cilvēku bija pa dienu - interese tikai ienakumi un ak dievs ja ienakumu ir maz, busiet aplietas ar sudiem no kajam līdz galvai.
Pēc pirmas iespejas bez liekam domam iešu prom no šejienes.
P.S. ja butu kamera musu veikala, ieliktu šeit video ar viņu atteiksmi . Un protams ta arii neatstatu ka mani ta aizvaino.

V

M Marina Romanovska 11.10.2016

esmu marina romanovska domaju iet tiesa un gribu savakt cilviekus lai vinus sledz uzraksti man facebook

J juujuu 21.02.2017

Tiesaa vajadzetu iet mums visaam. jaasavaacas un janospiez to paraziitu. Jabeidz sedet..jaiet un kaut kas jadara