www.sudzibas.lv Doka Plus Nesūtiet savus CV

Doka Plus - Nesūtiet savus CV

Mīļās meitenes. Šodien ss.lv portālā parādījās vakance, ka vajadzīga pārdevēja-konsultante zooveikalā cēsīs. Lūdzu nesūtiet savus CV uz šo sludinājumu. Ja negribiet būt zagles un pēdējās muļķes, nestājieties šinī darbā. Tā ir elle,nevis darbs. Strādāsiet par minimālo un pliku paldies. Attieksme no darba devēja ir šausmīga. Par katru sīkumu atņems no algas. Ja gribēsiet iet prom, būs vēl skandāls..., būsiet apzagušas nabaga Alekseju, netiks kārtējā kūrortā atpūsties no jums. Par savu brīvo laiku, ko patērēsiet viņu labā, nedabūsiet ne centa. Viņi ir krāpnieki augstākā līmenī. Nejau velti ir krimināllieta ierosināta pret firmu. Paldies, ka izlasījāt un nesūtiet tur CV.

J juujuu 21.02.2017

Pilniba piekritu. Sausmiga attieksme pret darbiniekiem. Drausmigi prieksnieki. Jau versos darba inspekcija.