www.sudzibas.lv Doka Plus Superigakais veikals

Doka Plus - Superigakais veikals

Sveiki! Gribeju pastāstīt par to, kāda apkalpošana ir Maxima zooveikala un jaunajā Globusa zooveikala! Maxima zooveikala mani vienmēr meitene sagaida ar smaidu uz lūpām, kad eju uz to veikaliņu. Tur vienmēr ar meiteni var parunāties par jebkuru tēmu, meitene vienmēr smaida un ja vajag, arī palīdz izvēlēties pasu labāko! Globusa zooveikalā es iegaju, kur pārdevēji uz mani skatās ar tādām acīm, ka e3s viņiem būtu ko parādā! Paši savā starpā kaut ko diskutē un pircējam nepievērš vismazāko uzmanību!!! Sajā veikalā es vairs kāju nesperšu! Es labāk eju uz to veikalu, kur mani sagaida ar smaidu un vienmēr saprotoša pārdsevēja!

V

C celka 22.09.2010

A priekš kam pārdevējai jārunā par jebkuru tēmu? Vai viņa kaut kāda tirgus bāba - ka tik papļurkstēt?! Jā, un tieši kādas uzmanības izpausmes bija Jums jāvelta? Kā pa durvīm iekšā, tā uzreiz uzbāzties? Pasmaidīt taču vēl varēja paspēt, ne ko?

E eN 22.09.2010

Ļoti aizdomīgi, ka meitene VIENMĒR smaida. Viņa nav gadījumā slima?

M meicha 14.10.2010

Maximas zoo veiklā ir viens vienīgs sviests-runātīgā meitene ir tik runātīga, ka visu laiku sūdzas par savām kolēģēm un pat pastāsta tādas lietas ko citiem nemaz nedrīkstētu stastīt. Bij tur pirms kādiem 6mēn. viena jauka meitene un tad gan man patika tur iegriezties. Globūsa vismaz ir saprātīgas cenas un štrunts par apkalpošanu, vismaz naudu var ietaupīt. :)

J Jaukumins 17.10.2010

Pirms pusgada tur stradaja tada mulke, ka bail bija iet! Sita meitene vismaz zina ko pardod un zin izstastit par dzivniekiem to, ko nezina neviena cita zoo! Un es uz to veikalu eju gandriz katru dienu un nevienu reizi neesmu dzirdejusi, ka meitene sudzetos par kadu! Taka, nevajag cilveku nomelnot, ja tev vins nepatik!

S Samanta 26.10.2010

Piekritu Jaukuminam! Nevienu reizi neesmu dzirdejusi, ka pardeveja sudzetos! Nezinu kapec citiem vajag nomelnot to veikalu! Tik tiesam man patik iet uz to veikalinu, jo meitene vienmer mani sagaida ar vislabakajam emocijam! No citiem veikaliem vajag iet pamacities istas pardevejas profilu un daudz ko no tas meitenes pamacities! It seviski Globusa pardevejiem!!! Paldies meitenei, kas tur strada jau ilgaku laiku, jo daudz ko lidz sim es nezinaju, par baribam utt! Vina man visu loti jauki izskaidroja, kad jautaju! Paldies vinai!!!

E ex 10.11.2010

Neesat pamanijuši, ka tas, kas te rakstīts ir Maximas zoo veikala pirksts, jo visu laiku tiek nomelnots Globusa vaikals un par citiem nemaz nesūdzas, jo ir taču vismaz vēl kādi 3 zoo veikali, bet visu laiku tiek runāts cik Maximā ir labi!!! Un par tiem, kas sūdzas par apkalpošanu- tas taču ir drausmīgi, ja tu ieej kāda veikalā un uzreiz tev uzbāžas ar piedavājuma klāstu- tas pieklājas tirgus darbiniekiem, bet nevis TIK PRESTIŽAM VEIKALAM!!! Padomājat vai tas nav dikti aizdomīgi!!!

C Caumalinja 05.12.2010

Ex, palasi komentarus un tad spriedele par kkadu pirkstu!!! Varbut tu centies kko nomelnot. Ataisi acis vala un paskaties ara, kas notiek. Ieej abos veikalos umn noverte situaciju. Globusa veikala ir tadi idioti, ka pilnigi nezinu! Kurs ta vel zoo? Drogas? Tas mistiskas cenas? Ta dzivnieku paradize? Tur strada tads jampampins, kurs man centas iestastit, ka Willowy ir profesionala bariba suniem? Njaa... Maxima vismaz pasaka, ir profesionala vai nav! PARDEVEJAS VISMAZ GODIGAS! Taka nevajag tik tiesam nomelot!

H HAHAHA 13.12.2010

Stulbene Ilze MElniite uzraxtijusi par sevi komentaaru :D nju vemt gribaas!

S sirsninja 17.12.2010

Blaviens, tu stulbene hahaha vispar vari pievert muti!!! Aiz savas tizlas bezdarbibas sedi un komente te kkadus debilus komentarus! Ja tu butu bijusi tik kruta-nesedetu majas bez grasa kabata!!! HAHAHA!! Kuce tizla!!!

A Aigars 13.01.2011

Sveiki.taja veikala ir vnk dumla viena jauna dlondine, , , nu iesak kko kā nemaz vi'ņiem nav!!!
Kas par lietu!!
Un tas tikai nav vienigais kas no viņas puses dzirdēts!

A Aigars 13.01.2011

atvainojos DUMA

F Floppy 03.07.2011

Man ar patik tas veikals. Var redzet, ka meitenem ir kaut kadas zinasanas par to, ko vinas tur dara! Cepuri nost vinam. Man pazistama sieviete iet tur pat trusim manikiru taisit, un bez maksas! Kur vel sajos krizes laikos kaut ko dara ta? Meitenes ir loti zinosas sava sfera! Nevajag apvainot, ka kada duma, vienkarsi ja kaut ko nesaprot, tad pajauta, Aigar! :D

B BUU... 11.01.2012

Sviests kaut kāds, tām meitenēm, kas strādā Maximas Zoo nav nekādas pašcieņas un kur nu vēl smadzenes!!! Ļauj lai šefi viņas saukā un noniecina zemāk par zemi un pašas arī tik to vien dara, kā nodirš citus zoo!!! Un kā viņas var būt zinošas, ja viņas tiek pieņemtas darbā ar nulles zināšanām, lai viņām vieglāk varētu dabūt visādas figņas galvā, kas pat neatbilst patiesībai, jo dažiem ir vienalga vai tam klientam kaķītis, sunītis utt. sprāgst nost, bet galvenais, lai tikai pārdod dārgāko preci!!!

B bolsik 24.09.2014

Uzmanibu!!! Vajadziga palidziba!!! Uz SIA Doka Plus uzrakstits iesniegums policija, sakta kriminallieta "KRAPSANA"!!! Ja jus atlaizot no darba neizmaksaja atvalinajuma kompensaciu, algu utt, drosi zvaniet man!!! a jus parakstijat tuksas lapinas, bez noraditas summas, GAIDU JUSU ZVANU!!! Ceru, ka gan Dieva prieksa, gan Likuma prieksa, vini dabus to, ko ir pelnijusi, par visam savam darisanam!!! Drosi zvanat no visas Latvijas, loti gaidu!!! 25941530. Ar cienu, Svetlana.