www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca Uzņemšanas nodaļa medmāsas attieksme

Dobeles slimnīca - Uzņemšanas nodaļa medmāsas attieksme

Šodien nevaru aiziet uz darbu, jo vakar darba biju un nomocīju darba dienu, un vajag a lapu. Gāju uz Dobeles slimnīcu ieejot iekša pasaka, ka tas ir maksa pakalpojums, un maksa 22 euro. Tad jautājums, kāpēc maksāt nodokļus ja viss ir maksas pakalpojums. Brīvdienās un svētku dienas nevar slimot. Attieksme briesmīga

Kolta 01.05.2019

“Šodien nevaru aiziet uz darbu, jo vakar darba biju ...”

B BAIBA Erliha 01.05.2019

Slima t 39 galva sāp iesnas klepus un otru dienu mocīties vajadzēja

ž Žanna Stoļarova 01.05.2019

Pie ģimenes ārsta ejiet.

ŠODIEN IEŠU.

M Mego izmeklētājs 02.05.2019

Uzņemšanai nav pienakums izsniegt slimības lapas

B BAIBA Erliha 02.05.2019

ir pienākums ,jo ir dežūrārsts vienīgai mūsu pilsētā svētku dienās

veesaa007 02.05.2019

Vispār jau Latvijā ārsti izsniedz DNL, nevis medmāsas. Kur tieši briesmīga attieksme? Tajā, ka medmāsa pateica, cik būs jāmaksā? Iespējams, tā ir maksa par dežūrārsta apskati, jo slimnīcā uzņemšanā ir neatliekamā palīdzība, nevis ģim.ārstu dežūrpunkts.

B BAIBA Erliha 02.05.2019

brīvdienās un svētku dienās uzņemšanā nodaļā ir ārsts kas aizvieto ģimenes ārsta ārpus darba laika un noskaidrots ka pienākums ir maksāt ir tikai 4.27 gaidu konta kad ieripos atpakaļ nauda

M miroslava 02.05.2019

Lapu neizsniedz pēc pacienta paša pieprasījuma- iegaumējiet to! Sagribējās lapu un tagad - davai izrakstiet! Uzņemšas nodaļas ārstam pienākums izniegt lapu ir tikai akūtos gadījumos, viss pārejais ir risināms ģimenes ārstu.