www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca Ne viens neko nedara

Dobeles slimnīca - Ne viens neko nedara

2021. Gada 22.10. Mūsu mammīte saslima ar Covid 19. Bija vakcinēta un ievēroja visus drošības pasakāmus, taču nedēļu ārstējoties mājā, kļuva sliktāk un 30.10. Nācās saukt Nmp, kuri aizveda mammu uz Jelgavas slimnīcu. Tur viņa pabija 2 dienas un 1.11. Viņu pārveda uz Dobeles slimnīcu, kur viņai, vienkārši ļāva nomirt.
Mamma vienmēr bija pie samaņas un runājām pa telefonu saprotami un skaidri. Ārstējošais ārsts Jānis Orbidāns pieprasīja mums pirkt antibiotikas, kuras covid pacientiem ir pieejamas.
Protams nopirkām, arī vitamīnus un higiēnas preces. Taču pēc mammas vārdiem, man te ne viens neko nedara. Iedod vienu baltu tabletīti un viss. Pat ēdienu atnes un noņem, jo nebija spēka piecelties tik ātri.
Kad mamma nomira, braucām kārtot formalitātes, Dr. Orbidāns bija ļoti nelaipns. Kad jautājām, kāpēc vajadzēja pirkt tās zāles un kāpēc neko nedarīja, atbilde bija, jūs tāpat neko nepierādīsiet. Pie tam slimības vēsture bija aizpildīta steigā un ar vienu rokrakstu.
Saudzējiet savus tuviniekus un sekojiet, lai netiek Dr. Orbidāna rokās.

10.12.2021

G Gulbenietis 10.12.2021

Vot, kad Jūs paši nonāksiet slimnīcā un ārsts, piemēram, Orbidāns pasūtīs nafig, tad raudāsiet, ka neko nedara. Kovidu ir izpētījuši visā pasaulē minimāli, bet Jūs gribat, lai vecu, slimu tjotku, paceļ no gultas ar kaut kādām burvestībām. Orgāni veci, ķermenis netur vīrusa slodzi. Jauni cilvēki mirst. Pats zinu 22 gadus vecu čali, kas uz to pasauli aizgāja no kovida. Un, pēc tam vietējie pīkst, ka ārsti brauc uz attīstītajām valstīm strādāt par labu naudu un cilvēki tur arī mēdz lietas pārdomāt objektīvi. Pati raksti, ka māti aprūpēja. Pienesa paēst, droši vien arī apkopa. Tu, gan jau strādājošs cilvēks, varētu šādu apakalpošanu nodrošināt? Nu, tad klusē!

S Solvita Montvida 10.12.2021

Ja tā tjotka būtu jūsu mamma, jūs noteikti būtu citās domās.

I Inese445 13.12.2021

Es tieši dr. Orbidānam esmu ļoti pateicīga par mana tēta ārstēšanu. Darīja visu. Attieksme ļoti laba.

S Safonovs Juris 20.10.2023

Pacients

S Safonovs Juris 20.10.2023

Orbidāns ir visiem zināms kukļņēmējs. Kurš daudz cilvēkus apzināti azlaidis viņšaulē. Nevediet uz Dobeliu un nekādi pie šī slepkavas nodaļā.