www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca Slikts serviss pavirši ārsti

Dobeles slimnīca - Slikts serviss pavirši ārsti

Sweiki, uz slimnīcu tiku aizvesta 17 martā. Ar plaušu karsoni + pirmo nedēļu grūtniece. Kā jau sestdiena pielika pie sistēmas . Svētdien jau jūtoties stipri labāk . Pirmdienā atnāca ārsts apskatījās un aizgāja , izjautāja tikai blakus esošo kundzi , bet man bez nekādiem jautājumiem ne kā jūtos neko. Otrdien beidzot uzzināju ka ārsts esot manis ārstējošais ārsts . Vakarā 6 atnāca teicu ka jūtos stipri labāk . Solījās nākamā dienā izrakstīt . Trešdien ne smakas no ārsta palāta tuvumā . Sarunāju transportu kas mani nogādā mājās. Atteicos no tālākās ārstēšanas un dewos mājās. Pēc jautājuma cik jāmaksā saņēmu atbildi ja nekas , jo viss tikšot noforēts uz to ka esmu grūtniece . Šodien 6 jūnijā , reāli pēc 4 mēnešiem atnāk paziņojums ka esmu parādā slimnīcai 40€ . Zvanot uzzinu ka ārsts dokumentus naw noformējis un izraksta naw. Zvanot ārstam privāti tiku apvainota ka esmu labprātīgi tur gulējusi ar parastu saaukstēšanos. Un ka dokumentus pārformēt netaisas. Nekaunīgi un neprofesionāli .

V

Vispār interesanti, ja ārsta nebija, kurš un ar kādām tiesībām varēja jūs izrakstīt no slimnīcas?!

V vivi7751 06.06.2018

Ir iespēja rakstīt iesniegumu izrakstīties pēc paša vēlmes.

Tādā gadījumā jums jāveic pacienta iemaksa par uzturēšanos slimnīcā, pilnā apmērā.

Kolta 07.06.2018

Ta vien liekas, ka visas sudzibas te raksta tikai grūtnieces.

L Liene Avota 07.06.2018

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi - knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF