Dobeles slimnīca - Okulists

Sēžu ar svešķermeni acī pie acu ārsta. Un neviens nepieņem jau vairāk kā 2h. Pat iegāju pateicu ka man akūti. Bet laiks iet un visiem vienalga. Kāpēc tad reģistratūrā kad naksāju neviens neteica ka mani nepieņems uzreiz. Būtu braucis citur.

13.11.2019

Ag

Dr DooM 13.11.2019

Tevi tas izbrīna ? Momentāli būtu kāpis mašīnā un uz Jelgavu - Zemgales veselības centru . Man kad bija gruzis acī , šie mani uzreiz paņēma . No ierašanās brīža jau pēc 20 minūtēm varēju atviegloti uzelpot un ak jā man pie reizes vēl redzi pārbaudīja .

Ag Agris Rabsa 15.11.2019

Tāpēc jau ierakstīju sūdzībās . Vnk reģistratūrā teica ka pieņems . Neteica ka pēc 3h un vēl neiztīrija līdz galam .

Tu Turkey901 13.11.2019

Jūsu dzīvība nekarājās mata galā, citi pacienti, iespējams, bija krietni sliktākā stāvoklī - iekšējā asiņošana, atvērti lūzumi, tahikardija, utt.
Raudat "kā sieviete", večiem čīkstēt internetā nepiedien!

Rx RXX 13.11.2019

Pārsmējos! Acu ārsts parasti paralēli nestrādā par kirurgu-traumatologu...

Tu Turkey901 14.11.2019

Kādam urbis acī vai acs plaukstā, nepiefiksēju, ka tā nav uzņemšanas nodaļa un tomēr.

Ag Agris Rabsa 15.11.2019

Jā tiem kas bija atnākuši uz parastu apskati biji ļoti traumatiski . Kādi lūzumi kāda asiņošana pie okulista ? Kaut kādā garīga slimība jums ka nezināt kas ir acu dakteris ? Jā un šodien braukšu uz stradiņiem jo neiztīrija kārtīgi tagad protams tur ir rūsa un atkal plēsīs visu vaļā . Bet kā tu pamuļķi saki nekas traks .