www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca nekompetentā ginekoloģe

Dobeles slimnīca - nekompetentā ginekoloģe

Jau ilgu laiku neapmeklēju Dobeles ārstus, ārstējos Rīgā, jo ir pierādījies, ka Dobelē ir diezgan nekompetenti ārsti, to izglītība VAI neatbilsotša aparatūra izmeklējumiem!
Lielā sāpe ir tāda, ka atkal "iekritu" ar naudu, jo izdevīgāk bija iziet ārstus sanitārajai grāmatiņai Dobelē, kur ir arī ģimenes ārsts. Tā nu vajadzēja iziet tikai 2 ārstus - ginekologu un fluorogrāfu. Būtībā doma ir tā, ka izmetu naudu par neko.
Dobeles ginekoloģe dr.Spridzāne jau vien ir izslavēta ar nepatiku pret pacientiem, kuri iet pie Rīgas ārstiem, nevis Dobeles, jo "kas, mēs kaut kādi muļķi?!", vispār, dr. Spridzāne, JĀ, VARBŪT ESIET?!
Daktere mani izmeklēja, taču dīvaini likās, ka viņa man atrada kaut kādu problēmu, taču nespēja to noformulēt vai saprast, kas tas īsti ir, tādeļ pamatoja vienkārši - kaut ko murgaini skaidroja par rieviņām, kas esot pilnīgi visām nedzemdējušām sievietēm, tas esot pilnīgi normāli utt.
Smieklīgākais un arī traģiskākais ir tas, ka pāris dienas vēlāk man sākās veselības problēmas un Rīgas ārsti atrada čūlu, tīri ginekoloģiska problēmu. Taču viņi bija šokēti, kad teicu, ka biju pirms tam pie ginekoloģes, kura šādu problēmu nediagnosticēja!
Tad nu īsti nezinu, ko lai dara Dobeles ārsti, tur steidzami nepieciešamas "jaunas asinis" ārstu vidū, steidzama apmācība, jauna aparatūra un instrumenti un ATTIEKSME!

S Solvita 07.04.2017

Dobeles slimnicas personals tik zin kaa izdabut vairak naudu no cilvekiem.Pirms nostadiet cilvekam diagnozi paarliecinaties ka analizes tiek uztaisitas nevis liekat maxat fantastisku summu par atkartotam .Nav tikai shis gadijums.Gribi nomirt ej gulies Dobeles slimnica.

L Liene Avota 07.06.2018

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi - knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF

V vesmab 07.06.2018

Stulbums!

S SUPERBOSS 27.03.2024

Tā vien izskatās, ka dzīvo analfabētes, kuras pat rakstīt neprot! Saprotu dakteru cepienu, komunicējot ar stulbām pacientēm, kuras vēl vairojas.