www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca Kirurgiskās nodaļas attieksme

Dobeles slimnīca - Kirurgiskās nodaļas attieksme

Vēlos izklāstīt savu viedokli par DOBELES SLIMNĪCAS ĶIRURGISKĀS NODAĻAS šausmīgo attieksmi pret pacientiem, kuri nav spējīgi pārvietoties. Šādu attieksmi izbaudīja mana mamma, kura gulēja šajā nodaļā gandrīz 2 mēnešus. Šeit guļot, šis cilvēciņš ,,izbaudīja laipno" attieksmi pret pacientiem, kura rezultātā , radās izgulējumi, kas šokēja pat visus piederīgos- tur nebija vairs kāju pēdu un pēcpuses, kur redzējās tikai kauli. Gribās kliegt un nosodīt šo personālu, par necilvēcisko attieksmi.
Vēlos izteikt kritiku par šo attieksmi. Vai tiešām arī šīm medmāsiņām nav sirds pārmetumu? Vai viņām arī nav mātes? Vai Jūs gaidāt, ka kāds Jums samaksās? Maksu par padarīto darbu saņem pēc tam, nevis pirms tam .

Sabiedrība! Pievērsiet uzmanību šai attieksmei šajā slimnīcā!
Šeit nestrādā medmāsiņas, bet personas bez dvēseles un sirds. Šādiem tur nav vietas!!!!!

D

M muris 02.01.2012

KUR TAD PASI SKATIJATIES???

A abecede 02.01.2012

Man arī tāds pats jautājums---kur paši bijāt???Sanāk, ka neapraudzijāt slimnieku!!!

T ttttttttttt9 03.02.2015

PIEKRITU ++++++ KIRURGI UN KIRURGIJAS NODALA DOBELES SLIMNIICAA IR KAUT KAAD MURGS !!!
BEZ ATSAPINAASANAS IEDARBIIBAS MAN TAISIIJA OPERACIJU. NEKAD NEKO NEOPEREEJIET DOBELEE !!!

I ingucis110 17.04.2015

Attieksme kirurgijas nodala ir drausmiga, un tiesi pret tiem, kas nesataiga pasi, aizejot ciemos pie sava tuvinieka. nespeju noskatities, ka blakus gulosajam sirmajam kungam, atnes est, bet neviens nepalidz paest, cilveks nav spejigs ne nosedet, ne karoti noturet. cilveciskuma vaditi, paedinajam, apguldinajam, ari savu kritiku izteicu personalam. var jau bet nu ne jau ar tadu iedomibu, un kungam pamperu ar nevar nomainit.. vardos neizsakama attieksme. cilveki neklusejiet.