Dobeles slimnīca - Bērnu nodaļa

Manai dēliņu kuram ir 5 gadiņi ieveda slimnīca ar apgrūtinātu elpošanu un temperatūru 3jos naktī uzņemšana gaidijam 30 min līdz beidzot daktere pamodās un atvilkas paskatities kas isti kaiš. Kad tikam nodaļa zāles tika atnestas visai dienai mazas glāzītes kaut gan zālem ir jābūt noslēgta traukā un ta vnk glazite nevar visu dienu stāvēt. Talāk uzkopšanas vienreiz dienā rupa attieksme no kaukādas prastas apkopējas citēju viņas teikto mammit jums nau jāvara ēst vai jaiet stradat jus varat pati iszlaucit palātu un izmazgat skapīti tas ir normāli. Turpinām diendusas laikā manu bērnu sakoda blusa vinam par to nosplauties pie ta esot vainīgi klienti. Biju viena ar dēliņu pa nakti izlēmu pagulet apakšveļa un maika un jo jau vairākas dienās gulēju pusgarajās biksēs un maika tas vnk nogurdināja mani guļot nedzirdēju ka no rīta pus 8 ievilkas palata kads vīrietis kaut tik agri nau apmeklētāju laiks ko pie velna viņš te darija un gulot nedaudz biju nosegusi segu no vedara sanitāre uzmeta man uz vedar segu un ķercot iziet ara aiziet uz posteni un bļauj ta ka palata dzirdēju ta resna plika guļ un visādi nosauka ja es esmu apaliga bet kada sakara ārsts var mani apsakukat aizgāju pateicu ka uz viņas rakstīšu sūdzību ka viņa mani apsauka vina tik pateica lai nerakstu tas nenāks par labu viņai pat neatvainojas. Turpinām blakus palata guļ māmiņa ar bērniņiem un ir gaidības ar4. Bērniņu 9 mēnesi ārstiem pateica ka jut ka drīz dzemdes ārst atbilde bi tāda jūs ta nejokojiet jo tad jūsu trīs bērnus aizvedis uz krizes centru tas ir normāli vispār var tak pazvanit radiem lai brauc vai pati medmasiņa pasedet pie viniem bet nejau uz krīzes centru. Dobeles slimnīca nau normāla savu puisitii vairs uz šo slimnīcu nevedīšu.

At
i

"

R

T tuparila 05.12.2017

Nedod Dievs man būtu tāda paciente!

R Rozite213 09.12.2017

Nedod Dievs tikt pie tadiem ārstiem ka tu.

Gaidam komentārus par to, kādēļ tekstā nav garumzīmju, un kādēļ netiek izmantota punktuācija.

E Everita 06.12.2017

Un kārtējais "nau nau nau", kas vienkāršiani tracina.

smejiesvesels 05.12.2017

Kaut kāds murgs...

R Rozite213 05.12.2017

Dobeles apkārtnes slimnīca

Dainis 05.12.2017

Bērna žēl, diemžēl daudzi cilvēku sugas pārstāvji nav evolucionējuši tālāk par pērtiķi.

veesaa007 07.12.2017

Sūdzībā apkopēja tiek nosaukta par "rupu un prastu". Bet no pašas sūdzības rakstītājas prastums lien ārā pa visām vīlēm. Te prasās latviešu tautasdziesma- Visi man labi bija, ja es pati laba biju...