Dobeles slimnīca - Attieksme

Esmu sašutusi par to, ka bērnu, kuram ir 1 gads izlaiž no slimnīcas pilnīgi slimu. Esot šeit četras dienas, nekas bez inhalācijām te nenotika. Vai bērnam var pazust temperatūra, ja tiek veiktas tikai inhalācijas? Ārste ienāk, nolamā par to, ka bērns staigā ar kokvilnas zeķēm un aiziet. Ne viņa paklausās plaušas, neko. Lai gan iestājāmies ar bronhītu, kas vēl nav pazudis.
Slimnīca pēdējā laikā iegriežamies bieži, jo ne reizi nav mazā izārstēta līdz galam un kad atgriežamies mājās cenšamies pašu spēkiem to izdarīt. Ir skaidrs tikai viens, nekādas jēgas no šis bērnu nodaļas nav.
Pirms kāda laika bijām slimnīcā, jo meitai temperatūra bija 39,8,kad atbraucām daktere tikai pajautāja "kāpēc jūs vispār atbraucāt" . Laikam ja cilvēks maksā par pakalpojumu, tad saņem normālu attieksmi, bet ja ārstējas mazs bērns bez maksas, tad attieksmi var sagaidīt vispretīgāko.