Dobeles slimnīca - Acu ārsts

Kaut kāds murgs manam vīram acī ir iedūrusies metāla skaida,viņš aizgāja uz Dobeles slimnicu pie acu ārsta lai iznemtu skaidu,bet tur pasaka ka acu ārsts stradājot tikai ceturtdienās,acs iekaisusi,murgs vienkarsi.. Ja šajā slimnīca nebutu ideālās dzemdību nodaļas tad vispar to slimnīcu varētu klapēt ciet, pat no lifta izkrīt piedzēries ķirurgs.

M Marija Zeltiņa 07.11.2013

Kāda tava pareizrakstība, tāda pasaule

M Marija Zeltiņa 07.11.2013

Varbūt šķiries no vīra - neveiksminieka?

santux24 ne virs labs pis ka traks

D Dmitrijs Agijevics 09.06.2016

Es tik nesaprotu vienu lietu, visi raksta te .... Kāds mēģinājis iet pie vadības vai vismaz rakstīt e-pastu uz slimnīcu? Nav papīra - nav rezolūcijas - nav rezultāta :)

D Dace Andina 27.11.2018

Lasot komentarus. Kads sakars ar veiksminieku vai neveiksminieku. Ja es dobeles slimnica ar savu nepilgadigo delinu nosedeju entas stundas ar iekaisumu actina, un arta kabineta ik pa laikam gaju un atgadinaju, bet tas bij ta itka sadzirdeja, kad pirmspedejais cilveks iegaja , mus pedejos ieraudzija, bernu izmekleja un izrakstija pilienus, bet negaja uz labo pusi tie pilieni, aizvedu bernu uz jelgavu, tur super attieksme, man ar bernu uzreiz arsts panema bez rindas, ar dobeles acu arstes arstesanu es bernam atrak aklumu butu sagaidijusi neka atlabsanu.