Dllb Logistics - Krāpšana

SIA DLLB logistics (Kaspars Devītis) ir krāpniecības uzņēmums. Nemaksā rēķinus par sniegtajiem transporta pakalpojumiem. Diemžēl tā ir rūgta pieredze par kuru vēlos brīdināt. Bezkaunīgi netiek veikti maksājumi, Tiem, kas plāno šim uzņēmumam sniegt pakalpojumus ir jārēķina °tikai ar divām opcijām: 1.uzdāvināt savu naudu SIA Dllb uzņēmumam vai 2.tiesāties. trešais netiek dots :) . Tiem,kas ir pārtraukuši sadarbību un vēlas atgūt līdzekļu (visu summu vai esat tik jauki un piedāvājat parādu sadalīt atmaksas grafikā) zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, jūs sapratāt :)
Kārtīgi izvētējiet prioritātes un opcijas jūsu līdzekļu ieguldījumam. Noteikti jautājiet atsauksmes uzņēmumiem kas dotajā brīdī sniedz pakalpojumu.

Labdien,
informācija visiem, kuri nav saņēmuši ne centa, kas ir visi. Kaspars Devītis uzsāka tiesisko aizsardzību, kura protams sabruka, jo nebija ievietojis arī parādus pret darbiniekiem, tagad maksāt nespēja un maksātnespējas adminstrātors būs zināms rīt. Vīnīgo naudu, ko varēsiet atsist būs minimālā priekš darbiniekiem, uzņēmumi sekos tikai pēc darbiniekiem. Par solītajām naudām aploksnē aizmirstam, jo vienīgais ko darbinieki saņems ir tas, kas ir maksāts nodokļos. Ja nav bijis uz papīra rakstīts, tad nekas nebūs. Ja kāds tomēr izdomā ka grib cīnīties par savām apsolītajām piemaksām, tad meklējat naudas piedzinējus, kuri paņems pusi naudas un mazāk par 1000 eiro nekustēsies, kas jums būs viņiem jātdod. Ja runājam par meklēšanu tur arī nekas sarežģīts nav, Marta mācās RTU(viņas draugs man liekas strādāja NovaBaltic) un ģimenes mājas nāk no Valmieras. Sieva strādā, kaut kādā loģistikas firmā. Pats Kaspars drošvien dzīvo savā villā ko uzcēla par 500 000 tūkst. pagājušo vasar. Pašam ēst ir ko un par pārējiem vienalga. Lielāku žurku neesmu vel redzējis, kas smaidot tev sejā melo.

F futlik1111 02.03.2020

Меня тоже кинули, должны были 2000 евро. 1,5 года проработал.