Dllb Logistics - Krāpšana

SIA DLLB logistics (Kaspars Devītis) ir krāpniecības uzņēmums. Nemaksā rēķinus par sniegtajiem transporta pakalpojumiem. Diemžēl tā ir rūgta pieredze par kuru vēlos brīdināt. Bezkaunīgi netiek veikti maksājumi, Tiem, kas plāno šim uzņēmumam sniegt pakalpojumus ir jārēķina °tikai ar divām opcijām: 1.uzdāvināt savu naudu SIA Dllb uzņēmumam vai 2.tiesāties. trešais netiek dots :) . Tiem,kas ir pārtraukuši sadarbību un vēlas atgūt līdzekļu (visu summu vai esat tik jauki un piedāvājat parādu sadalīt atmaksas grafikā) zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, zvanāt - sola - nemaksā - neatbild, jūs sapratāt :)
Kārtīgi izvētējiet prioritātes un opcijas jūsu līdzekļu ieguldījumam. Noteikti jautājiet atsauksmes uzņēmumiem kas dotajā brīdī sniedz pakalpojumu.

S sponsors 25.11.2016

Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītam komentāram par SIA dllb logistics (Kasparu Devīti).
Ar šo uzņēmumu labāk ir neveidot nekādu sadarbību, Jūs pataisīs par muļķi. Un savus pakalpoiumus Jūs būsiet viņam snieguši par savu naudu pats, jo DLLB noteikti nemaksās!!!!
Tukšus solījumus gan māk bārstīt. Tas viņam ļoti labi padodas.

K Kāposts Kāpostiņš 02.01.2017

nebrinietirs pakalpojumu sniedzeji-saja uznemuma pat darbiniekiem netiek samaksatas algas-un sakas rinku dancis-krediti nav ar ko nomaksat-un iestajas soda sankcijas-dzivokla rekini nav ar ko maksat-telefona operatora bridinajumi jaklausas katru dienu-lidz iestajas soda sankcijas-par nodrosinajumu gimenem-saja firma stradajosie var aizmist-jo nevienu neinterese-esi edis vai ne.Darbinieku lielaka ceriba-vaebut tacu beidzot nopelnito aldzinkaut kad izmaksas

K Kāposts Kāpostiņš 02.01.2017

Sveicu jūsu kolektīvu jaunajā gadā,jūs savā atbildē Dllb un azat pluss vairāk paskaidrojumu. Es neesmu grāmatvede,bet bet bet bet paskaidrošu jums sekojošo,firmas Dllb un azat pluss ir viena un tā pati firma ar nelegālas naudas atmazgāšanu kuru vada Kaspars Devīts. Kā jau iepriekš jums minēju,šī firma pārvadā vairāku citu firmu produkciju,bet jūsu uzmanību pievērsīšu 2 firmām. Šīs firmas ir gaļas pārstrādātājs"Nākotne'' un Kurzemes gaļsaimnieks. Sāksim ar firmu Nākotne-zem šīs firmas sākas visīstākā naudas atmazgāšana un nodokļu nemaksāšana. Azat pluss šoferi pārvadājot šīs firmas gaļas izstrādājumus ir spiesti būt ne tikai šoferi-expeditori bet ari inkasatori.-jo ir 2 veidi tīrās naudas iekasēšanas čeki-1 čeku sistēma iet caur kases aparātu,2 ir tukša lapa kura ir jāapmaksā bet jebkādien uzcenojumiem. Un tad uz ''sis tukšās čeku lapas tiek realizētu cūku kautķermeņi un kūpinājumi. Tīrā nauda ieplūst azat pluss kasē un tur rodas iespēja melnajai aplokšu algai. Tagat ķersimies klāt pie Gaļsaimnieka,pirms 2 gadiem,šīs firmas produkcija Vidzemes reģionā pārvadāja SIA KRONEKS,ari tur autovadītāji-expeditori no veikaliem iekasēja tīro naudu. ātri vien SIA KRONEKS īpašnieki sapelnija nelegāli daudz naudas pārdeva firmu un automašīnas un tagat ir cita firma un visi dzīvo cepuri kuldami. Un esam nonākuši pie kopsaucēja,ka starp Kurzemes gaļsaimnieku un Nākotni Dllb un azat pluss pastāv vienošanās oficiālo un neaficiālo starp kravu pārvadājumiem. Jūs redzat tikai oficiālo. Par pārējām firmām ko pārvadā azat pluss un dllb patiesu informāciju sniegt nevaru,bet ticiet neviens autovadītājs neieradīsies darbā 4.00 un darbu nebeigs 16.00 vai vēl vēlāk par 360 mēnesī tātad viņi mēnesī saņem 800 EUR,par 500 nemaksājot nodokli,ja jums izdosies laust šo firmu netīro darbu nodokļu nemaksāšanā,es jums sniegšu jaunu informāciju par citām firmām varbūt mums kopīgiem spēkiem izdosies pensionāriem sagādāt lielākas pensijas

D Desk 10.02.2017

Jā pilnīga taisnība gan par Nākotni gan Kurzemes gaļsaimnieku.

un naudu darbinieki neredz, nu jau, mēnešiem.
Pēc tam vienkārši atlaiž no darba un uz tā rēķina viņš ieekonomē. Bēt cilvēks paliek uz ielas bez centa kabatā.

D Dj2017 30.03.2017

Algas nemaksa !Ligumu dod uz a4 lapas kur nekas nav rakstits!Meteji!

D Dj2017 28.04.2017

Kete Pruse kraapniece!

K Kartupelis12345 30.05.2017

Es domāju, ka Kete nav krāpniece bet gan vienkārši peška visā šitajā sistēmā. Viņai maksā un viņa tikai dara to ko viņai saka.

L lielzeme 26.04.2017

Dllb Logistics ,tagad ari vienkarši Dllb vienā vārdā Kaspars Devits-Krāpnieku iestade.Pieņem darba cilvekus solot ka vis ir ok,pie pirmas algas saproti ka visa naudiņa kavejas,tu strada talak ar ceribu un tukšiem solijumiem no Kaspars Devita,neizmaksata alga pieaug,tas krapnieks tik gaida ka iesi prom lai tik pa telefonu vai sms tev solitu,bet neko nemaksatu.Neskatieties uz Dllb pusi un viss kas saistits ar Kasparu Devitu.KRĀPNIEKS.

D Dj2017 28.04.2017

Kete Pruse!

с Сергей2017 02.05.2017

Dllb.Да всё именно так и есть.Ни в коем случае не связывайтесь с этой конторой.Ни в качестве работников ни в качестве клиентов.Скоро будут написаны заявления в финансовую полицию и трудовую инспекцию.Может хоть это приземлит руководство данной компании на землю.

S sponsors 02.05.2017

Vienkārši DLLB ir jau meitas uzņēmums, lai turpinātu krāpniecisko ķēdi. DLLB ir Martas Devītes uzņēmums, kurā Kaspars izpaužas tālāk. Neuzķerieties!

D Dj2017 04.05.2017

Nadejusj ktota etji zajevlenija napishet!

D Daram 08.05.2017

par firmu dllb..Cilveki kuri nav sanemusi naudinu par darbu.Es ar protams neesmu dabujis naudinu.Varam visi kopigi iesniegt prasibu tiesai ka ari darba inspekcijai.laiks izbeigt so nekaunibu.Kapec jaludzas sava nauda kuru esam nopelnijusi.Doma biedrus ludzu dodat zinu.

L lielzeme 30.05.2017

Kad ejam rakstit?

N nailz 09.05.2017

Man ar taa sanaaca divas dienas pastraadaat uz sho firmu. Soliija baigos kalnus. Nostraadaaju vienu dienu un sapratu ka sanaak baigaas stundas, atbildiiba, klijenti nelaipni un vispaar baigais cakars. Soliitaa alga neatbilst padariitajam darbam. Darba dienas beigaas pateicu ka neesmu ar mieru tur straadaat tad Gundars ( nezinu kas vinsh tur ir, laikam atbildiigais par kravaam) saaka luugties lai kautvai veel naakoso dienu izbraucu jo nav shofera un tad firmai ir d**sa. Apsoliija par abaam dienaam samaksaat. Tiiri cilveeciski izpaliidzeeju un veel naakosho dienu izbraucu. Dienas beigaas pateica piedod veciit bet tagad naudas nav. Suma jau nav liela. Zvaniijos, zvaniijos, vislaik atmazkas ka nav naudas. Tad vienu dienu aizbraucu pats uz firmu un samekleeju Gundaru. Ar gariem zobiem sakasiija man 15 eirikus, teica paareejo veelaak. Taa veel shodien gaidu paareejo. Tagad sazvaniiju Gundaru, vinsh saka ka pats aizgaajis no firmas jo tie vinam paraadaa vairaak kaa 6000 eiro. Shito lietu taa nevajag atstaat. Es pateiktu ko ar uzmeteejiem vajadzeetu dariit bet par to ir pants. Man draugs ir jurists un daudz arri nenjem. Vareetu meeginaat kopiigi iesniegt prasiibu tiesaa. Kontakta inf. [slēpt]@gmail.com

L lielzeme 10.05.2017

Es gatavs pievienoties

D Daram 10.05.2017

darba ligums ir uz rokas?Jo man pat to neiedeva.It ka esot parakstits bet ta ar nebiju dabujis.

N nailz 11.05.2017

Izraadaas ka ir divas firmas ar vienu nosaukumu. Es runaaju par Riigas firmu sniceres ielaa.

D Daram 11.05.2017

Tiesi ta.

L lielzeme 26.05.2017

Arī no noliktavas telpām šo kompaniju met ārā parnemaksašanu,beidzot sadarbibas partneri ir sapratuši un atteikušies no sadarbibas ar dllb loğistic,vai tiešām bus kāds nevesals cilveks kurš Devitam dos izìret telpas!

с Сергей2017 26.05.2017

Да так ему и надо.Единственное,что он умеет хорошо-это врать.

K Kāposts Kāpositņš 28.05.2017

sveiki milie labie-soferisi-sazinajos ar MARTAS DEVITES kundzi-par visu soferisu problemu- nesamakstas algas-npdokli-u.t/t .Soferisi-kuri ir gados jaunaki-paskaidrosu-Kaspars DEVITIS-kad Marta vel bija mazina-sniedza savus pakalpojumus transporta -ar firmu AGAVA-kur izpostija daudzu gimenu liktenus-tad atvera jaunu firmu-/tadu nosaukumu neaceros/-un TAD AZAT PLUSS-varenais meitas uznemums-kura var nemaksat nodoklus-kura var cakaret visus-un tad sakas -ka jau musu valsti likums pielauj- NABAGA uznemejs-Kasprs-vinam tacu ir gruti-un KASPRS -atrod spekus-AZAT PLUSS-piesaista nevienam nezinamas personas SAVDIKOVIKOVIKS-UN KUNECOVS-un tas nu ir personas kuram nav paraksta-tas ir personas -kas to tik zin-BET TO -ZIN MUSU Kasparins-un nu jau paaugusi meita MARTA-kura tiesi TA PAT KA VINAS ZAGLIGAIS PAMULKAIS TETINS-grib dzivot -UZ PILNU KLOPI-nodoklus un algas nemakst- NU KO -BEIDZOT PIELIKSIM PUNKTU-un es ceru ka si bus pirma nodoklu nemaksataju gimene-kuru ka piemeru-ietupinas tur-kur maizei-liela veriba- SOFERISI=ES ESMU CINITAJS- sazinamies un cinamies

K Kartupelis12345 30.05.2017

Da viņus visus pie sienas un vēl Ketu arī. Vnk ļoti pretīgi cilvēki.

K Kāposts Kāpositņš 30.05.2017

Mīļie šoferīši neuzķerieties uz āķa! Uz vecās DLLB LOGISTIK BĀZES dibinājas jauns uzņēmums! Zem cita nosaukuma ar visu veco kas bija.Un viņiem atkal vajadzēs muļķa šoferīšus kas pelnīs viņiem lielo piķi.Gan Līvānos,Valmierā un Rīgā!

K KasītisSuka 01.06.2017

Uzņēmumam jaunā vieta gadījumā nav Olainē?

L lielzeme 01.06.2017

Nē,tas ir Novo baltic.

K Kāposts Kāpositņš 01.06.2017

ir gan DRAUGS-jo ja nemaksa-tad visur met ara. Tie3 nav joki-tie ir tukstosu tukstosi-ko vini nav samaksajusi soferiem-un kas atiecas uz novo baltik-tad sie nemaksataji-so produkciju parvada. Si jau ir vismaz tresa firma- kur soferi paliek ar garu degunu-UZMANIETIS-jo zem cita nosaukaumu-driz atkal radisies jauna firma-un soferisi savas aldzinas vares gaidiiiiiittttt

I ikars2017 01.06.2017

всем доброго дня!отработал в этой конторе водителем 1.5 года.уволился 24.05.2017года.расчет до сих пор не получил.сумма почти 1500 евро.кто ни-будь знает место дислокации г-на КАСПАРСА ДЕВИТСА?заранее СПАСИБО!

K KasītisSuka 07.06.2017

Da vse hotjat evo naiti!

A Adddddd 06.11.2019

Dobrij den, on rabotaet SIA Adria Formika, Mežares, Babites nov., + 371 29168304.