Dizozols SIA, Valmierā - Krāpšana

Par dižozols biju dzirdējis tv un zināju, ka mans tehnikuma kursa biedrs tajā strādā, bet īsit intereses nebija tāpēc nepievērsu uzmanību. Līdz brīdim ka, kāds no dižozols pārstāvjiem ieradās pie manas mammas tikko pēc tēva nāves, un uzbāzīgi interesējas ko darīšot ar mežu, un vai negribot pārdot! Kā nav kauna! Es neticu sakritībai, tas cilvēks zināja kur brauc! Kas nozīmē ka, kāds ziņo! Un pēc šī atgadījuma mamma zvana māsai, raud pa tēvu! Un protams atverot mājas lapu redzu savu kursa biedru kā meža īpašnieku, slavējam šo pretīgo kantori, kā uzticīgu partneri! Kā nav kauna, kur morālās vērtības? Un vēl viltus mārketings! Cilvēki neuzķeraties, izkrāps jūs plikus un paliksiet bez meža, jo šiem nav morāles un viņi darīs visu lai apkrāptu un nopelnītu! Andrejs Latgales puse

L Laika smiltis 01.10.2019

Dižozols joprojām reklamējas TV. Nu, nu... Es viņam neuzticētu pat vienu liepu, kur nu vēl mežu.