Dizozols SIA, Valmierā - Krāpšana

Uzmanieties uzsākt sadarbību kokmateriālu realizēšanā ar SIA "Dižozols". Tādu nekaunīgu un izcili laipnu krāpšanu vēl nebiju pieredzējusi. Grāmatvedība kā tāda šajā firmā neeksistē. Tās ir brīvas manipulācijas ar cipariem. Sastādot līgumu ar viņiem, jau sākumā tie neuzrāda nekādus konkrētus skaitļus, bet beigās piestāda pašizdomātus mērījumus un rēķinus. Savu atlīdzību par darbu tie ņem no jūsu meža kubametriem, bet jums maksā no realizācijas cenas, kuru paši koriģē kā vien vēlas. Aicinu uzmanīties un neuzticēt tiem savu mežu.

Vai pirms slēdzāt ar šiem līgumu, šajā portālā nevarējāt ielūkoties? Neesiet vienīgie kas saskārušies ar Dižozolu.

S Sanita22 30.06.2019

Šeit es redzu tikai vienu sūdzību...

L Laika smiltis 01.07.2019

Dižozols vienu brīdi pārāk reklamējās TV, tas vien jau rada zināmu neuzticību. Labai firmai tik daudzas un uzmācīgas reklāmas nav nepieciešamas. Un vai pirms tam Dižozolam nebija cits nosaukums, kurš pavīdēja šajā portālā?

S Sanita22 01.07.2019

Šo nosaukumu tas nomainīja nesen. Agrāk tas bija Latvijas meži. Cik noprotu, ar to nosaukumu daudz labu darbu bija sastrādāts, tad nu domā, kā dzīvot tālāk. Man pateica, ka esot Skandināvu kompānija. Tagad uzzināju, ka tie ir vecie Latvija meži.

I Inga Černika-Zariņa 04.12.2019

Man pēdējā pusgada laikā vismaz reizes sešas ir zvanīts pa telefonu it kā no SIA Dižozols ar kaut kādiem reklāmas tekstiem. Esmu "atšuvusi " visādos veidos, sākumā sakot, ka nav laika, tad, ka mani tas neinteresē, jo nav saistības ar mežizstrādi, beidzot jau esmu atklāti draudējusi nodot šos zvanītājus patērētāju aizsardzības birojam kā uzmācīgus un nekaunīgus komersantus. Esmunteikusi, lai izdzēš manu telefona numuru un nekad vairs uz to nezvana, ka man nav vajadzīga šī informācija un viņi mani traucē darba laikā. Bet nekas nelīdz, var sūtīt kaut vai tiešā tekstā uz zināmo adresi, vienalga, pēc laika zvana atkal. Reti nekaunīga un uzbāzīga mārketinga taktika. Kāda jēga zvanīt visiem pēc kārtas, pat tiem, kam vispār nav nekāda sakara ar mežu apsaimniekošanu, ne ari kam ir meža īpašums. Stulba politika.