www.sudzibas.lv Dīvainie vecāki Dāvanas pirmklasniekiem

Dīvainie vecāki - Dāvanas pirmklasniekiem

No vakardienas LMT atkal dāvina pirmklasniekiem mobilos telefonus. Jauka akcija, ja nemaldos jau otro gadu. Šogad tiek dāvināti skaisti Samsung telefoni ar visu foto kameru. Strādāju mazpilsētā vienā no lombardiem. Jau šodien viena mamma atstiepa sava pirmklasnieka dāvanu uz lombardu un lepni paziņoja, ka tikai pirms stundas to iegādājusies. Vakar biju apskatījusi šos telefonus( līdzīga akcija ir arī Tele2) un uzreiz atpazinu LMT dāvanu. Mazais pat nebija apskatījis sev domāto mantu, māte jau nofīrēja pēc saviem ieskatiem. Citiem bērniem klasē būs jauni telefoni, bet būs bērni, kuru vecāki būs parūpējušies par to, lai viņiem sāpētu sirsniņas. Un nemaz neizskatījās, ka šī māte tūlīt ies nopirkt maizīti vai skolas burtnīcas par iegūto naudiņu.

D

E Esseseseseseses 17.08.2010

Skumji..

H harijs 17.08.2010

Māte bez dvēseles. Man māte bija alkoholiķe, zinu šīs izjūtas, kad otram ir bet Tu paliec gribot. Tiešām skumji.

I Indra 17.08.2010

Nesaprotu, kāpēc sīkajam vispār vajadzīgs tas telefons. Tas taču ir kaitīgs veselībai un novērš uzmanību no mācībām. Skolā vispār nav vietas mobilajiem- vismaz līdz kādai 4-5 klasei. Protams ir izņēmumi, bet ne jau visiem tie mobilie vajadzīgi.
Savējiem bērniem mācu, ka nav svarīgi būt tādiem kā visi, svarīgi būt tādam kāds esi!
Man vispār tracina šāda veida akcijas- tad apdrošināšana, tad mobilie- naudas izspiešana kārtējā un manis pazemošana, jo nevaru redz pati atļauties tos sūdus, bet vai mums tos vajag nevienu neinteresē.

D Dīdī 17.08.2010

Es pat nebrīnos ka tā notiek:( Kad biju LMT dīlere nāca pakaļ mazais ar mammu atnesa tikko pirktu grāmatu mazais lūdza lai iedod apskatīties to grāmatiņu bet mamma tik nikni atdeva paņēma telefonu un prom bet paskats gan bija tāds ka man un kolēģei asaras bija acīs:(

L Lllaallla 18.08.2010

Es uzskatu, ka tik maziem bērniem vispār nav vajadzīgi telefoni!
Tāpēc arī izaug tādi mežoņi kādi ir tagad, kuriem vispār nav dzīvē nekādu vērtību!

I I............. 18.08.2010

Laikam jau šoreiz nav runa par to vai sīkajiem vajag telefonus vai nevajag. Gan jā gan nē. Var arī lielāki bērni atņemt, vai tāpat pazaudēt. Bet vecākiem tomēr mierīgāks prāts, ja bērns sazvanāms. Droši vien jau katras skolas iekšējās kārtības noteikumi paredz nelietot telefonus stundu laikā.
Bet runājot par rakstā minētajiem vecākiem...tiešām skumji. Mūsu sabiedrībā ir tik daudz tumšu ļautiņu, pat savam bērnam nenovēl to kas citu dāvāts. Interesanti cik tad dabūja par šo telefonu, kāds tad ir ieguvums?

G Grieze 18.08.2010

Kāds ar vienu roku dod un kāds cits ar otru roku ņem. Bēdīgi, ka paša mazuļa vecāki ir tie, kas ņem. Fui, fui! Turies mazais, vēl visa dzīve priekšā!

W wraper 18.08.2010

No citas puses varbūt tam sīkajam jau ir telefons, un ne tāds lētais sūds kā šis. Šitos jau par telefoniem grūti nosaukt, tagad jau daži bērnu dārzā ar N97 staigā :). Vecākiem laba iespēja nopelnīt gan uz LMT, gan uz TELE2 rēkina.

G gusts 19.08.2010

Vienīgais attaisnojums varētu būt tas, ka bērnam jau ir telefons.
Citādi - fuj! Nekad nevārētu tā izrīkoties ar savu mazo. Labāk savu telefonu ieķīlātu, ja naudas nebūtu...

Bet telefons vajadzīgs - drošībai!!! Ja kādam tas nav saprotams.

D Darbiniece 19.08.2010

Šim bērniņam noteikti nebija telefona. Noformējot kredītlīgumu, parasti arī jautāju ieķīlātāja telefona numuru. Šai sievietei tāda nebija, neesot viņai telefona. Tas ir ļoti rets gadījums. Un arī nekādi uzvārīties nav iespējams, par cik tagad Latvijā ir iepludināti tūkstošiem šādu telefonu, par to dodam tikai 5-7 latus. Peļņas nekādas. Būtu kaut mazais mājās spēlītes spēlējis.

L Lllaallla 19.08.2010

Telefons DROŠĪBAI????
Hallo!!! Lai kādā kāpņutelpā sīcim pa galvu sadot un atņemt to ūber kruto telefonu???

~ ~~**~~ 19.08.2010

Raksts ir par to ka telefons tika paņemts bērna klātbūtnē un aiznests uz lombardu.
Ja māte tajā brīdī domāja ka viņas bērnam tas kaitē tad nevajadzēja ņemt, bet ja gribēja nopelnīt smieklu summu tad vajadzēja to darīt bez bērna lai nesāpinātu.
Vēl jau bija teksts ka ( nemaz neizskatījās ka šī māte tūlīt ies nopirkt maizīti vai skolas burtnīcas par iegūto naudiņu.)
Tātad arī kredīta paplildināšanu viņa diezvai varētu nopirkt:(
Te neviens nebija domājis spredelēt par to vai tas ir labi ka telefons ir un par to vai tas ir veselīgi bet gan par mūsdienu ''vecākiem''
kuru diemžēl paliek aizvien vairāk:( Vēl šodien mūsu iepirkumu centrā cauru dienu uzturējās pārītis puisim ~17 meitenei~16 lieki piebilst ka meitene ir stāvoklī:(
Žēl bet uz kādām naudiņām tad viņi dzīvos un man ščiet pārdos ne to vien ja būs izdevība.

L Lllaallla 19.08.2010

Par to vai bērnam ir vajadzīgs telefons vai nē (kas vis tiešāk atbilst tēmai jo kāpēc lai telefonu nepārdotu, ja māte uzskata, ka bērns vēl par jaunu) aizliedz rakstīt, a par kaut kādu pārīti (viņi pričom te?) var runāt :)))))))

~ ~~**~~ 19.08.2010

Par to ka latvijas ''vecāki'' ir degradējušies un bērnus izmanto naudas pelnīšanai, pārītis sagaidīs mazo dabūs naudu notrieks un tad Beibibox.
Māte lai iedzertu paķer pirmklasnieku un laiž pēc telefona:(
Skumji bet manuprāt tieši par to ir tēma.
''Vecāki'' kuri nav pelnījuši tādi būt:(

+ +36 21.08.2010

к родителям выехали сотрудники милиции. От отца последовало единственное объяснение случившемуся: "Бог дал - бог взял. Ничего не поделаешь". Такое безразличие к жизни собственного ребенка, которого еще можно спасти, убедило судью принять единственно верное решение.

O odziņa 21.08.2010

njā tiešām skumji ka tā dara..:((((

O olēsja 27.08.2010

ja tiešam ir skumji ka ir tadas mates, berņiņam davina bet viņa uzreiz uz lombardu ka viņai pec tam sirdc nesap.

K Kukū 28.08.2010

Lllaallla abloms āksts gatavais:D
Laikam tu tēvs tam bērnam:)