Dinoss.lv - krāpšana

Pasūtījām kreklus, un aizgājām tos pirkt, jo steidzami bija nepieciešami. Šī firma NEIZSIT nekādus čekus, tātad pvn aiziet mīļo draugu kabatās un apkrāpj valsti!
Arī ļoti slikti atsaucās uz telefonu zvaniem, neatbild e-pasts, uz vietas arī saņēmām interesantas piezīmes.

J Jānis 17.05.2011

To: Anda

Labdien Anda, atvainojamies par Juusu negatiivo pieredzi. Luuk mans komentaars

1) par e pastiem un telefona zvaniem - diemzeel sobriid pasuutiijumu un kjlientu daudzums ir tik liels, ka dazkaart uz e pastiem atbildam dienas laikaa, tas pats attiecas uz telefona zvaniem. Shii informaacija arii ir noraadiita katraa izejosaja e pastaa - respektiivi pasuutiijumus apkalpojam naakamajaa dienaa, peec to veiksanas

2) par interesantaam pieziimeem uz vietas - luudzu uzrakstiet uz [slēpt]@dinoss.lv - kurs darbinieks, un ko ir teicis, kas Juus ir aizvainojis. Tas nav pielaujams, taapeec, ja sanjemsu, siikaaku info, sii situaacija tiks risinaata ar konkreeto darbinieku

3) Par ceku - parastaa noreekinu kaartiiba ir bankas paarskaitiijums. Atseviskjos gadiijumos, ja klientam taa eertaak, ir iespeejams noreekjinaaties skaidraa naudaa uz vietas, pretii sanjemot reekjinu-faktuuru. Bez reekjina vai pavadziimes preces no noliktavas netiek izsniegtas, liidz ar to Juusu aprakstiitaa situaacija nav iespejama. jebkuraa gadiijumaa, buushu prieciigs sanjemt siikaaku info par darbinieku, kurs, iespejasm, nav Jums izsniedzis Reekjinu.

ar cienju

Janis