www.sudzibas.lv Dino Zoo Necilvēcīga dzīvnieku turēšana/pārdošana

Dino Zoo - Necilvēcīga dzīvnieku turēšana/pārdošana

Ir 2020. Gads taču Dino Zoo uzņēmums dzīvo arhaiskos laikos un nodarbojas ar dzīvnieku tirdzniecību, kas nebūt nav ienesīgi, nedz humāni.
Dzīvnieki, piemēram, truši tiek turēti pavisam mazos stikla būros, kur tiem pēc dzīvnieku aizsardzības likuma nosacījumiem nav nodrošināta iespēja kustēties sugai nepieciešamā daudzumā, paslēpties no Gaismas un apkārtējās vides, radot lieki stresainu un pavisam neveselīgu atmosfēru. Būri netiek tīrīti pēc likumā - reizi nedēļā. Dzīvnieki kļūst par "dārzeņiem", jo ir morāli traumēti. To var redzēt tikai paskatoties jau pāris sekundes.
Aicinu boikotēt un neiepirkties šajos veikalos līdz tiek pieņemts radikāls lēmums nenodarboties ar dzīvnieku tirdzniecību, jo tikai pieprasījums var diktēt piedāvājumu un tirgotāju rīcības maiņu. Rīgā un Latvijā pietiek ar citiem dzīvnieku barības/piederumu veikaliem, kuri šādi nedara.
Šis ir lielisks piemērs mazu cilvēciņu alkatībai pret cilvēcīgu rīcību.

Ar cieņu,
Jānis

13.09.2020

T

L Lolarec 29.06.2020
Хамское обращение

Молодая блондинка с презрительным взглядом, не смогла нормально меня обслужить! На вопросы про корм она дала совершенно ложную информацию! В момент покупки товара не дала оплатить товар с помощью карточки!

L Lolarec 29.06.2020

Dino Zoo на Stirnu iela 26