www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikti mācās

AtrisinātaDino Zoo - Slikti mācās

Labdien! Akropole Alfa DinoZoo atrodas trušu būris. Pilnīgi saprotams, ka ar rokām būra aizsargstiklu nevajag aiztikt, bet, manuprāt, DinoZoo darbiniecei Annai, ar ''Es Mācos'' birku, vajadzētu arī pamācīt, ka kliegt uz 4.gadus vecu bērnu ir absolūti nepieņemami! Burtiski no kasu zonas agresīvi un skaļi sāka bļaut virsū meitai, lai neaiztiek būri, jo dzīvnieciņam bailes. Esmu pārliecināts, ka no šīs kliegšanas nabaga trusītis tika traumēts vēl vairāk, nemaz nerunājot par manu meitu, kura bailēs aizskrēja prom. Lūdzu, pārrunājiet veidu kādā uzrunāt klientus un bērnus, kuri, visticamāk, ir šī trušu būra atrašanās vietas mērķauditorija. Jauki, ka abas pārējās meitenes pie kasēm centās stabilizēt situāciju un atvainojās. Tiesa gan, pati skaļās balss īpašniece vairāk uztraucās par attaisnojumu meklēšanu un pat nedomāja par atvainošanos.

06.02.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta JGklients 07.02.2023

Saņēmu pozitīvu atbildi no DinoZoo pārstāvja.

J

R RXX 06.02.2023

Fuj, cik slikti, ka nespēj savākt savu bērnu, un vēl sūdzās 😬 nabaga dzīvnieciņiem katru dienu jācieš.

Tad jau jāziņo arī PVD

R RXX 08.02.2023

Ko tu te murgo 😀 vnk neļauj savai atvasei grābstīties gar dzīvnieku būri un tev būs par vienu problēmu mazāk 😀 nesaprotu, kādu ačgārno taisnību te mēģini aizstāvēt. Neviens tev nepiekrīt - atver acis un izdari secinājumus 😀🤦‍♂️

J JGklients 09.02.2023

Secinājumus jau veicu - katrs šeit savā galvā izveido savu savārstījumu par notikušo. Savu taisnību jau atradu pie DinoZoo pārstāvja, tālākais jau ir troļļu izklaide😄

R RXX 10.02.2023

Man prieks, ka standarta PR atbilde spēja nomierināt tavu sašutuši dvēseli.. līdz nākamajai reizei 🤣

A A.Astasova 06.02.2023

Bērnu vajaga pieskatīt esot veikalā, nevis atļaut darīt ko grib un nepieskatīt!
Besī vecāki, kas nepieskata bērnus veikalos-atļauj skraidīt, aiztikt visu un darīt ko grib neaizrādot, nepaskaidrojot mazajam! Esat atbildīgāki vecāki!
Protams nebija pareizi kliegt pārdevējai, vajadzēja pieiet pie bērna un aizrādīt mierīgā balsī, bet tad arī Jūs būtu neapmierināta- gan jau rakstītu cita veida sūdzību- kā darbiniece Anna atļāvās aizrādīt Jūsu bērnam!
Pieskatiet bērnu, tad nebūs jātērē dārgais laiks lai rakstītu sūdzību!
PS: Besī tāda veida sūdzības lasīt! Nespēju atturēties,tāpēc uzrakstīju!

Paldies par padomu!

Y Yne 06.02.2023

Nopietni? Ja tu skatītos ko dara tavs bērns tad nebūtu jāsūdzas! Vispār bija jāiesaista bāriņtiesa lai paskatās vai jūs neapdraudat bērna drošību un veselību palaižot klaiņot to vienu pašu pa veikalu!

J JGklients 07.02.2023

Bērns nevienā brīdī neklaiņoja viens pa veikalu.

R RXX 07.02.2023

Tad jau tu atļāvi bērnam bakstīt dzīvnieku būri. Kādā sakarā? Nu, ja nespēj pats savu bērnu izmācīt, tad tas jādara citiem.

J JGklients 07.02.2023

Komentārs, protams, labs. Labprāt velētos dzirdēt DinoZoo viedokli par savu darbinieku "citu bērnu audzināšanas" praksi.

Dino Zoo Pārstāvja atbilde 07.02.2023

Labdien!
Atvainojamies par šādu negatīvu pieredzi mūsu veikalā.
Darbiniekiem tiek mācīts, ka jārūpējas par dzīvnieku labsajūtu, bet protams, esot pieklājīgiem pret klientiem. Noteikti pārrunāsim šo situāciju ar darbinieci.

Ceram uz saprati!

J JGklients 07.02.2023

Ja nebūtu par ko rakstīt sūdzību, tad to nerakstītu. Situācija notika sekunžu laikā, tas arī nošokēja.

R Regular_Karen 07.02.2023

Nu bet aizej pie veikala vadītājas un normāli parunā. Jēga te likt sūdzību, kas nenes nekādu pievienoto vērtību?

J JGklients 07.02.2023

Pirmo reizi so daru. Liekas, ka par to būs vien jāpiekrīt..

A A.Astasova 07.02.2023

To nerakstīja Dino Zoo pārstāvi, bet gan klients, tā pat kā Jūs!
Katram savs viedoklis par šo sitāciju, vnk pieņemiet kritiku un izdariet secinājumus!

J JGklients 07.02.2023

Paldies par veltīto laiku komentāram!

Y Yne 08.02.2023

UN es vēlētos dzirdēt Bāriņtiesas viedokli par māti kura savu atbildību par sava bērna audzināšanu joprojām noveļ uz svešiem pleciem un joprojām nav atvainojusies Zoo darbiniecei! Kurai tika radīts nevajadzīgs stress!

J JGklients 08.02.2023

Skatos, ka šī tēma Jūs ir dziļi aizskārusi, iespējams, tikpat dziļi kā cita tirgotāja "negodīgās" akcijas. Rodas sajūta, ka, vai nu, Jums nav bērnu, vai arī atņemat viņiem bērnību.

Y Yne 08.02.2023

Nesaprotu par ko Dino Zoo atvainojas?

Tas nepārsteidz😄

Y Yne 09.02.2023

Neadekvātas mātes kā reiz sabeidz saviem bērniem bērnību!

J JGklients 09.02.2023

Šķietami ierindojaties šajā kategorijā😄