www.sudzibas.lv Dinamika Sporta klubs Kosmetaloģe māna klientus

Sporta klubs Dinamika - Kosmetaloģe māna klientus

Šodien biju aizgājusi uz sejas tīrīšanu Sporta klubā Dinamika.Mājas lapā izlasīju informāciju, ka procedūra ilgs 90min, bet mani jau pēc 60minūtēm lūdza atstāt kabinetu, jo kosmetaloģei jau esot nākamais klients. Pieteikusies uz šo procedūru biju jau laicīgi, tā kā kosmetaloģe jau laicīgi zināja, kāda procedūra būs jāveic un cik ilgs laiks būs nepieciešams. Kad teicu kosmetaloģei, ka gaidīju procedūru, kas ilgst 90min, viņa neapmierinātā balsī norūca, ka šo procedūru vienmēr taisot vienu stundu un ka mājas lapā ir kļūda. Tad viņa aizsteidzās projām. Gāju pie administratores un atteicos maksāt 18Ls, jo nebiju saņēmusi solīto pakalojumu. Arī viņa bija nelaipna un uzstāja, ka pakalpojums ir saņemts kā nākas.Viņa teica, ka nevienā salonā sejas tīrīšanu netaisot pusotru stundu! (Pat ja tā-tad kāpēc mājas lapā un arī cenrādī, kas atradās salonā Dinamika bija norādīts procedūras laiks 90min???)Bet tā kā es pie kosmetaloga eju regulāri un zinu, ka tomēr administratorei nav taisnība un citos salonos tiešām seju tīra 90min, es paliku pie sava.....Viss beidzās ar to, ka samaksāju 15Ls.Nekad vairs tur neiešu, kaut salons atrodas tuvu manai dzīvesvietai un ir ērta un ātra nokļūšana.Tomēr ir atšķirība-18Ls par pusotru stundu, vai 18Ls par stundu!!!!

K