Sporta klubs Dinamika - Atsakās strādāt

Oktobrī iegādājos abonementu sporta nodarbībām klubā "Dinamika". 06.10.16. Ierodoties uz pilates nodarbībām plkst.20:00 sporta kluba darbiniece paziņoja man, ka nodarbības nebūs, jo es atnācu vienīga uz šo laiku. Pati treniere Svetlana man acīs pateica, ka nodarbība nenotiks tāpēc kā citi apmeklētāji un šo nodarbību nav atnākuši un tikai manis dēļ viņa nestrādās! Gribu pievērst uzmanību, ka pieraksts uz nodarbībām (pilates) šajā klubā netiek veikts vispār. Es tērēju savu laiku un naudu lai man acīs priekšā pasaka" ej mājās, šodien mēs negribam strādāt!!". Darbinieki nevarēja uzrādīt man kluba noteikumus, kur būtu noteikts, ka viena apmeklētāja dēļ viņiem ir tiesības atteikties no pakalpojumu sniegšanas. Nevienam neiesaku apmeklēt šo sporta klubu!

K

Ja jums ir abonements, tad uz kluba rekvizītiem nosūtiet viņiem rēķinu par materiālajiem zaudējumiem, saistībā ar piespiedu kārtā izlaisto nodarbību. Parasti tieši sitiens pa kabatu, viņiem liek pievērst uzmanību klientiem.