www.sudzibas.lv Dimar Tour Slikta pakalpojuma kvalitāte

Dimar Tours - Slikta pakalpojuma kvalitāte

Sveicināti potenciālie Tūrisma firmas Dimar Tours pakalpojumu izmantotāji. Dimar Tours zināmu savu pakalpojumu daļu piedāvā, izmantojot atlaides kuponus portālā www.zizu.lv. Arī mēs izmatojām šīs firmas piedāvāto ceļojumu uz Rovaniemi 2012.gada decembrī laika periodā pēc Ziemassvētkiem līdz Jaunajam gadam. Ko varu teikt, ļoti slikta, neprofesionāla pakalpojumu kvalitāte. Ceļojums sākās ar to, ka nokavēja autobuss, līdz ar to mēs nokavējām prāmi un tālāk iesākās ķēdes reakcija - visur ieradāmies ar lielu novēlošanos, neredzējām zināmu daļu no ceļojumā paredzētā un arī daudz kas neatbilda ceļojuma aprakstā piedāvātajam. Autobuss, kurā ceļojām nekomfortabls, bez labierīcībām. Savukārt, izsakot pretenzijas firmas vadītājai, kas brauca kopā ar mums, uz visu saņēmām tikai neprofesionālas atrunas. Zinājām, ka ceļojums būs grūts, tajā bija daudz ģimenes ar bērniem, taču šada neprofesionāla ceļojuma plānošana to padarīja daudz grūtāku un cerētā gandarījuma vietā saņēmām pietiekami lielu vilšanos.
Tā ka, padomājiet ļoti, pirms izmantojiet šīs firmas pakalpojumus!

I