www.sudzibas.lv Dimar Tour Ekskursija uz Igauniju

Dimar Tour - Ekskursija uz Igauniju

Nopirkām kuponus zizu.lv uz ekskursiju uz Tallinu, 22 lati uz diviem cilvēkiem. Ekskursija bija pilnīgs murgs, ļoti neiesaku. Vienīgais pluss - varēja lēti aizbraukt uz Tallinu.
Ļoti nepaveicās ar gidi. Bija tāda sajūta, ka viņa pirmo reizi nokļuva Tallinā. Ilgi nevarējām atrast, kur noparkot autobusu. Pēc tam gide apmaldījās, meklējot muzeju. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem atrast muzeju, aizgājām prom no grupas. Palika tie, kas iepriekš bija piemaksājuši 10 eur par muzeja apmeklējumu. Vēlāk izrādījās, ka pērkot biļeti pašā muzejā, tā maksā 4 eur (cik sapratu, atlikušo naudu gide atpakaļ neatdeva). Pēc tam bija brīvais laiks, pēc kura jātiekas autobusā norunātajā vietā. Gide bija kaut ko sajaukusi un gaidīja mūs citā vietā (visi pārējie atnāca tur, kur vajadzēja). Visu dienu bija kaut kāda kavēšanās gides nezināšanas dēļ. Nesaprotu, kā var sūtīt tādu cilvēku vadīt ekskursiju - kas neko nezin par pilsētu un vēl nespēj orientēties pēc kartes! Stāstījums tika lasīts no lapiņas ar lielu stostīšanos, izskatījās, ka viņa nav gatavojusies.
Tiešām neiesaku izmantot šīs aģentūras pakalpojumus, ja nu vienīgi kā transportu.

* *** 19.12.2011

Pilnībā pievienojos šai sūdzībai. Arī braucu ar šo firmu un gidu Lolita ekskursijā. Pilnīgs murgs. Uz jautājumu, kur atradīsies autobuss, atbilde bija - nezinu, te blakām ir WC. Diena bija sabojāta.

* *** 19.12.2011

Pilnībā pievienojos. Ekskursija bija murgs. Gide Lolita diezgan nelapina un pilnībā neprofesionāla.

н Недовольная 19.12.2011

Согласна! Никогда больше не поеду с этой фирмой! С таким же успехом могли сами поехать и погулять по городу! В нашем автобусе (я так поняла 3 автобуса 17, 12, 2011, от этой фирмы поехало в Таллинн) гиду вообще заранее организаторы поездки не сообщили экскурсионного маршрута, и она не знала куда нас вести, а куда нет. Группа в нашем автобусе была смешанная, и уже от Ориго начались разборки на каком языке экскурсию вести... В итоге - гид разрывалась между русскими и латышами, путалась, рассказывала какую-то ерунду... Вобщем неинтересно было... Все что было обещано на ЗиЗу пришлось самим по старому городу искать и осматривать. Полный ОТСТОЙ!!!

N Neapmierinātā 19.12.2011

Pilnīgi piekrītu rakstītajam. Es biju tajā autobusā kur bija Lolita - domāju, ka 1. reizi mūžā vadīja ekskursiju visu ceļu satraucās, ka nezin kur atrodas. Varbūt bija zāli sapīpēusies vai kā, bet tā nu gan nevar darīt pilnīgi grauj Zizu kuponu jēgu

2 28.neapmierinātā 19.12.2011

Piekrītu pilnībā Aijas rakstītajam. Biju no tām ekskursantēm, kuras samaksāja Lolitai 10 eiro par skatu torni, kā sākumā tika solīts. Ne skatu .. ne kas cits. jautājums tikai viens, pie kā palika pārpalikusī summa 5, 25 eiro no katra maksātāja ( vai pie gides-lolitas, vai ekskursijas organizatores Olgas).
Pilnigi sabojāta diena.Ppildus tam ļoti ātrā riksī bija jāskrien nopakaļus gidei.

S Simona21 04.05.2014

Ierakstīšu atsauksmi par šo firmu, jo tieši vakar braucām uz Igauniju ( tā gan bija Sāremā nevis Tallina) un tikai pēc ekskursijas ieraudzīju atsauksmes par šo firmu, tādēļ arī pakomentēšu nedaudz savu viedokli, kurš nebūs tik ļoti izteikti negatīvs kā pārējie komentāri. Drīzāk neitrāls, ņemot vērā + un -.
Par plusiem kas bija mūsu braucienā :
1) ļoti zinoša gide Natālija, visu ceļu stāstīja diezgan daudz info gan par Igauniju (Sāremā un Muhu salas), gan par pārējiem pilsētām caur kurām braucām cauri (arī LV)
2) principā iekļāvāmies laikā, precīzi izbraucām no LV un 22:40 bijām atpakaļ (nevis 23:00 vai vēlāk), tāpēc varēja normāli paspēt uz sabiedrisko uz mājām.
3) Dimar Tour pārstāve Olga, manuprāt ar labām organizatoriskām spējām, kontrolēja to, lai neviens nekavē autobusu pauzīšu laikos un vispār lai cilvēki nepazūd!
4) autobusam būtībā nav ne vainas, protams nav nekāds super-jaunais, bet ir ok
5) bija neliels bukletiņš ar info par Sāremā salu
6) Kuresāres cietoksnis ir super - daudz ko var apskatīt!
Bet bija arī mīnusi:
1) Man ar to nebija problēmas, bet gide runāja TIKAI krievu valodā (pārsvarā mums bija krievu braucēji, bet bija arī latvieši, no kuriem dzirdēju, ka viņi īsti neko nesaprata no stāstītā)
2) Autobuss nokavēja prāmi... Divreiz... !!!
Būtībā šī bija lielākā vilšanās, jo tika pazaudēta kopumā 1, 5 stunda dārgā laika, darīt nebija ko, nācās sēdēt un gaidīt nākošo prāmi. Vēl sliktāk jutāmies, jo prāmis aizbrauca prom brīdī kad tika pirktas biļetes visiem pasažieriem un mūsu autobusam, kas nozīmē, ka nebija pareizi sarēķināts autobusa atbraukšanas laiks ostā... Un atkal - divreiz nepareizi sarēķināts laiks! Uzskatu, ka to varēja nokontrolēt, kaut vai nedaudz uzgāzēt braucot pa šoseju :)
3) Nepietika laika Kuresāres pilsētas apskatei. Protams, ja nebūtu nokavējuši prāmi, tad mums būtu kaut vai stunda normālai pastaigai pa pilsētu, tā vietā sanāca fiksi izskriet cauri Kuresāres cietoksnim un ātri atpakaļ autobusā!
4) Etnogrāfiskas muzejs Koguva - šī daļa (PERSONĪGI) man patika vismazāk - pārāk daudz laika veltīts šai ekskursijai un nedaudz garlaicīgi. Varbūt tādēļ, ka esmu apmeklējusi šādus muzejus tepat LV, nu nav tur nekas ievērības cienīgs. Šo ekskursiju varētu nomainīt pret ko citu vai pielikt laiku klāt Kuresāres pilsētas apskatei!!
5) Īsti nesapratu kāpēc ekskursijas maršrutā tika veltītas 30 min RIMI veikala apmeklējumam.
No savas puses varu ieteikt visiem ceļotgribētājiem uz Sārēmā braukt vismaz uz 2 dienām, lai var normāli visu izbraukāt un apskatīt! Un vēlreiz - šī nav negatīvā atsauksme, man tomēr nav pretenziju pret firmas gidu vai pašu firmu, drīzāk nedaudz nogurdināja pats brauciens un cerēju ieraudzīt ko vairāk! Bet vienalga paldies, vismaz nebija nekādu starpgadījumu! :)