www.sudzibas.lv Dimar Tour Dimar Tour nekvalitatīvie pakalpojumi

Dimar Tour - Dimar Tour nekvalitatīvie pakalpojumi

Tūrisma aģentūra zem katras kritikas! Iegādājāmies kuponus www.zizu.lv, vienas dienas braucienam uz Helsinkiem (15.02.2014.) . Mana kļūda bija tā, ka uzķēros uz vilinošo ekskursijas aprakstu un skaistajām bildēm, pirms tam nepalasot atsauksmes par šo kompāniju.

Uzskaitīju galvenos punktus, kas sagādāja vilšanos:

-Vāja komunikācija pirms brauciena (sūtīju 3 e-pastus, bet nesaņēmu nekādas atbildes, tikai 2 dienas iepriekš saņēmu juceklīgu e-pastu, kur varēja noprast, ka grupa ir nokomplektējusies un brauciens notiks, pirms tam biju arī zvanījis, bet neviens neceļ)

- Drausmīgs autobuss. Uzsākot braukt vienmēr tā jocīgi raustījās, tā it kā tūliņ noslāptu, un tā arī gadījās, autobuss Tallinā noslāpa uz vilciena sliedēm! Brauciena beigās autobusam atslēdzās apkure un pēdējās 3h nācās pamatīgi salt. Nemaz nerunājot par to, ka sēdvietas bija neērtas un nebija piemērotas gariem pārbraucieniem naktī kad mēģinājām tajā gulēt.

- Uzsākot braucienu gide (Iveta) visu sāka stāstīt tikai krievu valodā, kaut gan vismaz puse no tūristiem bija latvieši un arī aprakstā bija norādīts, ka ekskursija notiek arī latviešu valodā. Tikai pēc maniem iebildumiem gide turpmāko ekskursiju vadīja 2 valodās, bet pārsvarā tik un tā stāstīja krievu valodā, pārsteidza fakts, ka pati gide bija latviete.

- Acīmredzama neprofesionalitāte. Gide bieži savu stāstījumu pamatoja ar to, ka kaut kur kaut ko ir izlasījusi internetā. Juceklīgs un nestrukturizēts stāstījums. Neradās iespaids, ka gide ekskursijai būtu gatavojusies, viss noritēja haotiski un brīžam pat mēs paši ieteicām kādā secībā būtu jāorganizē objektu apskate.

- Gide mēģināja no visiem izprasīt vēl papildus mistiskus 10 EUR par ekskursiju Helsinkos. Pamatojums bija šāds: "Firma teica!". Par laimi biju izdrukājis ekskursijas aprakstu, uzrādot to gide ātri vien saprata, ka viņas primitīvie argumenti nekam neder un vairs mums neprasīja papildus par kaut ko maksāt. No ekskursijas atteicāmies un Helsinkus apskatījām paši bez gides pavadības.

- Braucot gan turp, gan atpakaļ bija pauze uz Igaunijas/Latvijas robežas. Gide teica, ka apstāsimies uz 15min, bet abas reizes tas ievilkās uz gandrīz pusstundu. Beigās atpakaļ Rīgā ieradāmies ar pamatīgu nokavēšanos, jo šoferis apmaldījās Tallinā un bija ilga pauze uz robežas.

Kopumā bijām ļoti neapmierināti ar šo braucienu. Nekad vairs neizmantosim šīs kompānijas pakalpojumus!

C

Komentāri (2)

B braucamm 18.02.2014

Pilnīgi piekrītu atsauksmēm par šo braucienu!
1)Informācija, principā tikai krievu valodā, kaut gan puse grupas bija latvieši.
2)Mēģinājumi izdabūt naudu par obligātiem gida pakalpojumiem Helsinkos, kas iepriekš tika pieskaitīti pie iespējamajiem izdevumiem, ko, protams, visi uztver ar domu, ka ja vēlies, tad ņem gidu, ja ne, tad ne. Arguments - visas tūrisma kompānijas tā darot!
3)Ierodoties Helsinkos, visiem, kas nesamaksāja par gidu, bija jāizkāpj no autobusa, pārējie tika vesti uz "sia laif" (Okeanāriju Sea life), par kuru arī tika prasīti 16Eur, nevis 15, 50Eur kā bija minēts iepriekš brauciena aprakstā.
4)Brīdī, kad kāds cilvēks no grupas trūkst, nemaz netiek noskaidrots, kurš tieši tas ir, tiek vainots un nemaz netiek pieliktas pūles, lai noskaidrotu, vai viss ir kārtībā.
5)Salšana autobusā, jo netika ieslēgta apkure. Brauciena beigās izrādījās, ka neesot pietikusi degviela, tādēļ šoferis neslēdzis iekšā sildītājus. Šoferis baidījies, ka netiks līdz Rīgai.

L Lilija Ziediņa 16.08.2016

Viņi ir krāpnieki visās ekskursijās.NEBRAUCIET uz delfināriju,aizbraucot vairāk kā 400km nebūs pasūtītas biļetes.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes