www.sudzibas.lv Dimar Tour nekvalitativa apkalposana

Dimar Tour - nekvalitativa apkalposana

labdien.nopirkam kuponus ar atlaidi caur izzi.lv braucienam uz tallinnu no tur agenturas dimar tour.pa telefonu ar viniem sazinajamies vini mums visu skaisti aprakstija.kad mes uz turieni braucam ta saucama musu gide Lolita stastija visadus murgus par vecrigu!!autobusa bija nenormals karstums!!kad mes jau bijam tallinna autobus rinkoja pa pilsetu veselu stundu meklejot stavvietu..kad mes izkapam no autobusa ta saucama gide nezinaja kur iet veselas 40 minutes mes skrienam vinai pakal bet vina mums neko nestastija un pat neskatijas vai visi var aiz vinas paspet skriet!!(MUSU AUTOBUSA BIJA ARI SIEVIETES GADOS)tad mums viss apnika un mes teicam kad iesim katrs ar savu kompaniju pastigaties.vinai protams tas nepatika.bet kur mums meklet autobusu kura iela vina mums nemaz nepaskaidroja.bija sausmigi auksti un lija stiprs lietus mes bijam parsalusi .iegajam kafeinica sasildijamies un tur iepazinamies ar lielisku sievieti kura izradijas ISTA GIDE.mes vinu noalgojam par savu naudu un bijam loti apmierinati.pec tam sakam meklet autobusu un tikai pateicoties virietim kurs ari izradijas ir no Latvijas paskaidroja kur stav ekskursijas autobusi.atpakal braucot autobusa bija atkal nereals karstums un ta saucama gide neko mums vairak ta ari nepastastija!!!tapec es uzskatu ka ja tu neesi specialists sava amata tev tur nav ko darit!!par ko mes samaksajam naudu?????????

I Ina 20.12.2011

Pilnībā piekrītu, ļoti slikta apkalpošana. Nekad vairs neizmantošu firmas pakalpojumus.

A Astra 28.12.2011

Uz Tallinu ir jābrauc pašiem ar savu auto!

Z zilde 13.03.2013

Pievienojos ik vienam vārdam, kas iepriekš rakstīti par nekvalitatīvu apkalpošanu.
Mana pieredze: atlaižu portālā iegādājos kuponu braucienam uz Tallinas botānisko dārzu(orhideju parāde), Kadriorgas pili un Tallinas vecpilsētu. Skan skaisti! bet...
Jau brauciena sākumā no visiem braucējiem(sākot no 5 gadu vecuma) tika savākti 16 EUR par ieeju botāniskajā dārzā un Kadriorgas pilī. Visi labprātīgi samaksāja, jo saprata, ka naudu vācot autobusā tiks ietaupīts laiks pie kases un tiks piemērotas grupu atlaides. Taču pārsteigums - ieeja individuāli botāniskajā dārzā, kasē pērkot biļeti, maksā tikai 3, 5 EUR, bet Kadriorgas pilī - 4, 8 EUR. Kopsummā esam pārmaksājuši 7, 8 EUR. Atliek tikai paskaitīt cik naudas tika izkrāpts, ja uz šo ekskursiju tika vienlaicīgi noorganizēti 3 autobusi.
Gida pakalpojumi bija ļoti nekvalitatīvi, autobuss uz pāris stundām izgāja no ierindas.
Sapratu, ka turpmāk šīs firmas pakalpojumus NEDRĪKST IZMANTOT!!!

P pece 23.08.2013

Vēl neesmu tikusi līdz braucienam, kad jau esmu saskārusies ar nepatīkamām situācijām.Rīt jau brauciens, tikai nezinu, vai pat aizbraukšu, jo sīkākas ziņas par gidu, autobusu neesmu uz savu e-pastu saņēmusi, un otrs, kad zvanīju uz biroju, tad man nelaipni pasacīja, zvaniet gidam...un kad atbildēju, neko savā e-pastā neesmu saņēmusi, atkal nelaipni atcirta, ka brauks divi autobusi un autobusa numurs esot 4300, gide Dzintra un viss...Būtu vismaz pieklājīgāk atbildējusi un laipni iedevusi gides Dzintras numuru...Njā...Tāds lūk pakalpojumu serviss ir šai firmai...

T Toms 2013 03.01.2014

Gide Dzintra tik pat haotiska, kā pats kantoris! nejēdz pat izstāstīt kā tikt līdz viesnīcai pēc prāgas apskates ekskursijas, Centās caur pūlim aizmukt :D LABS! :D :D :D un kad nebij kur likties, sāka rakņāties papīros, lai pateiktu ekskursantiem, ar kādu transportu jābrauc(informācija bij neprecīza paveicās, ka vietējie bij atsaucīgi), tai pat laikā, šī bij pirmā pieredze, ka tev pēc ekskursijas pasaka : tagad uz viesnīcu jātiek pašu spēkiem :) Parasti norīko autobusu, ar kuru ieradāmies :D
Čehijas ceļojumā vispār nesapratu, kam tā Gide bij vajadzīga ja šie īrē vietējos gidus no čehijas, un vietējie dala austiņas caur ko klausīties bet Gide no LV steidz iekasēt papildmaksu par ko vietējie gidi bij šokēti :D
Ceļojuma Līgums, copy peist pilnīgi neloģisks ar piebildi, ceļojuma vidū šiem tiesības paziņot par maksāt nespēju :D un tu brauc atpakaļ :D :D :D :D

Veiksmi ;)

Prāga bij skaista, vis pārējais sviests...

S smilga 21.02.2014

Tomiņ es jau rakstīju kad nav pieklājīgi rakstīt komentārus, ja Tavā vietā brauca Vizmas kundze un pats nemaz nebrauci, piedevām visi ģeogrāfiskie nosaukumi latviešu valodā rakstās ar lieliem burtiem. Mācies savos 20 un gadiņos latviešu valodas gramatiku un nekomentē tos notikumus, kuros pats nemaz nepiedalījies un līdz Prāgas ekskursijas beigām Tavas ģimenes locekļi nemaz nebija. Kā aizbraukt līdz viesnīcai autobusā izstāstīja vietējā gide. Austiņas nevienam ar varu neliku saņemt un par viņām nez kāpēc jāmaksā kopā ar pakalpojumiem par vietējiem gidiem, ko ļoti labi zina vietējie gidi un nekādā šokā nebija, jo atpakaļ ceļā no Karlo Vari kopā ar vietējo gidu pārskaitījām vai visas nodotas pretējā gadījumā firmai par viņām ir jāmaksā pietiekami lielas naudas un ja to nedaram mēs tad to piedzen no vietējā gida, jo viņš par šīm austiņām parakstās un viņi ļoti uztraucas ja kaut kas nav kārtībā. Viņiem arī nepatīk ja tās neņem visi, jo vieglāk ir izejot cauri autobusam no katra savākt nevis viens ņem otrs nē. Firma tomēr ir vienojusies, kad mēs ņemam tikai tik cik cilvēku austiņas grib lietot un tā arī maksājam vietējai firmai.