www.sudzibas.lv Dimar Tour Fantastiskie Igaunijas ledus ūdenskritumi un sniegbaltā Tallina ar 50% atlaidi

Dimar Tour - Fantastiskie Igaunijas ledus ūdenskritumi un sniegbaltā Tallina ar 50% atlaidi

Cienījamie pircēji, lūdzu nevajag uzķerties uz šīs firmas piedāvājumu. Var palasīt sūdzības.lv, sevišķi vajag uzmanīties tiem, kas nav no Rīgas vai kādam jānokļūst mājās ar sabiedrisko transportu. Laikā Rīgā Jūs diez vai būsiet, jārēķinās ar to, ka būs nepieciešams ņemt taksi.
Vakar 11.02.2012. paši braucām šajā ceļojumā: gide pateica, ka par puscenu autobusā karstais ūdens nepienākas, līdz ar to papildus izdevumi karsto dzērienu pirkšanai. Siera degustācija vienkārši atbaidoša, redzēt nav ko. Tallinas apskate tikai 40 min., reāli dabūjam skriet pa pilsētu. Ūdenskritumi tikai 30. min katram, knapi ir laiks sabildēties, jo visi grib un viens otram traucē. Viss laiks paiet braukšanā nekomfortablā autobusā. Mēs Rīgā bijām 23.45, bet pēdējais vilciens uz Jelgavu 23.20, pērkot ceļojumu mums solīja, ka Rīgā būsim 22.00.

D