www.sudzibas.lv Digiparks atteiksme pret klientiem

Digiparks - atteiksme pret klientiem

Ассортимент магазина заслуживает похвал: широкий выбор при невысоких ценах. Раньше часто совершал покупки в данном магазине.
К сожалению около года назад порядок работы с клиентами изменился, на мой взгляд в худшую сторону.
Дело в том, что обслуживающий персонал, извиняюсь а выражение, и жопы не поднимет, чтобы проконсультировать потенциального покупателя на предмет наличия товара или его технических характеристик. Ответ один: "заказывайте в интернет-магазине, мы ответим". И это же вы услышите при личном визите в их новый офис на Курбада.
Видимо дела идут в гору: расширяются ребята, два помещения арендуют уже, но носы задирать-то зачем?
Регистрироваться на сайте, обязательно оставляя свои персональные данные, я не собираюсь.
Прошу обратить внимание, что работают они по предоплате (только в этом случае вы смотрите осмотреть товар). Если же платите карточкой - то вообще беспредел - берут процент от суммы покупки за оплату карточкой.
Совет представителям данной организации: в наши дни с таким отношением к клиентам долго не работают и подучите латышский язык, а то уши вянут.

D

Mamma 22.10.2009

Neko nesaprotu par ko rakstits vai te var katrs rakstit sava valoda?

D Dmitrij 22.10.2009

Ance, ja jūs nevarat saprast par ko rakstīts, tas nozīme: uz Ances, kas neprot lasīt/saprast/runāt krieviski šī sūdzība neaateicas. Un nevajag lauzīt savu valodu.

M Martins 18.12.2009

Interesanti, raksta krieviski, bet sudzas par latviesu valodas prasmju trukumu

bet apkalposana sudiga gan. pasutiju, samaksaju ar parskaitijumu, sanemu zvanu, no kura saprotu ka prece ir offisa, tiek gaidita mana nauda. nu jau 3 dienas nauda iet (parex-dnbnord), kam pagalam neticas. ar maksajuma uzdevumu iet nelauj, sak', tapat preci nedosim.

slikta attieksme, nepareiza.

е Екатерина 21.12.2009

Моя ситуация аналогична ситуации Martins. С момента оплаты прошло 4 рабочих дня (было обещано доставить товар в офис в течении 2х раб.дней), а они молчат и на звонки не отвечают.
Отвратительное отношение .

E Es 21.12.2009

bil horoshij magazin...

M Martins 22.12.2009

Mana situacija:
pasutiju un apmaksaju preci 16.12.2009, dienas laika, kad naudu banka parskaita uz otru banku (t.i., bus nepieciesamas max 2 dienas, lai nauda butu DNB nord no parex);
21.12. man pienak epastsa, ka varesu preci iznent tikai 28.12.2009!!!

Nevienam neiesaku sadarboties ar so veikalu,
jo uz nevienu rakstisku jautajumu neatbild, kad zvana - neatbild, bet, ja atbild, tad kratas vala, neargumenti un klaji vienaldzigi!

E 23.12.2009

Par Mārtiņa situāciju viss saprotams, pa svētkiem noliktavas nestrādā. Tagad reti kas ir LV noliktavās uz vietas. Bet nu jāsaka ka par telefoniem tiesa. Biju pie viņiem pēc preces. visi telefoni pēc kārtas zvana, neviens no 3 darbiniekiem necel vispār nevienu. Nesaprotu kam tad viniem tie vajadzīgi...