www.sudzibas.lv Digiparks Nav izvēlēto produktu - naudu neatgriež

Digiparks - Nav izvēlēto produktu - naudu neatgriež

Pirms Ziemassvētkiem, caur interneta veikalu iegādājos 2 preces, pēc 3 dienām paziņoja, ka vienas no tām neesot noliktavā un ka otra noteikti būs 28.12 pie viņiem birojā. Par neesošo preci, protams, naudu var atgriezt vai varu izvēlēties citu preci. 28.12 zvans - tieši pirms braukšanas pēc preces - prece arī neesot noliktavā (interneta veikalā joprojām pieejama). Vienojamies, ka viņi naudu atmaksās.
Paiet nedēļas - naudas joprojām nav. Zvanu - neviens neceļ, uz e-pastiem neatbild. Vienīgā iespēja braukt pie viņiem. Vienā no vakariem izdevās sazvanīt - izrādās, ka neviens nebija nodevis tālāk, ka nauda ir jāatmaksā. Solīja, ka priekšnieks līdz janvāra beigām atmaksās - es labāk nesīšu iesniegumu par atmaksu. Pēc likuma, kā man skaidroja PTAC, viņiem jāatmaksā 7 dienās.

J

Andris Sa 23.01.2010

Jums vini neko neatmaksas. Jo veikals ir slegts. Bankrots. Informacija uz vinas web lapa. Ofiss kurbada iela ari ir slegs jau nedelu.

I Ivars 23.01.2010

Man situācija ar to veikalu bija līdzīga. Nedabūju ne preci, ne naudu. Vai ir veids, kā ar viņiem cīnīties? Varbūt jāvāc kopā cilvēki, kas piekrāpti tai zagļu bodē, un ar kopēju prasību jagriežas kādā tiesību sargājošā iestādē?

M meistars 25.01.2010

Nu ko tu tur padarīsi, tā jau ir agrāk bija laba bodīte, strādāja tiešām uz goda, preces piegādāja laicīgi varēja veikt samaksu skaidrā naudā preci saņemot, bet jau kādu laiku kad viņiem nebija iespējas norēķināties skaidrā naudā un bija jāapmaksā vēl nesaņemtā prece 100% apmērā jau kko nojautu un sapratu ka iet pa burbuli :(

ko lai saka, naudu viņi loģiski ka nevar atmaksāt tev, jo tiesa noteikti ka ir nobloķējusi kontus, un ja uzrakstīsi papīru noteikti ka arī dalot pārdodot manu tava naudiņa tev tiks atmaksāta ;)

T Taisnība 29.01.2010

Es arī viens no tiem, kam viņi ar priekšapmaksas pieprasīšanu izkrāpa paprāvu naudu tieši nedēļu pirms zīmīgās ziņas izsūtīšanas. Galvenais, ka pieņēma pasūtījumus un teica maksāt, zinot, ka preces nemaz nepiegādās. Pie viņu advokāta kantorī, kad 20.01. zvanīju, konti it kā nemaz neesot bijuši bloķēti, tāpēc toreiz uzrakstīju paniknu iesniegumu, ko nosūtīju viņu advokātam un veikala adresei, lai man atskaita atpakaļ naudu. Patiesībā arī ziņā bija rakstīts, ka viņi pat vēl nav vērsušies tiesā, bet tikai gatavo dokumentus. Pēc 10 dienām joprojām nav atbildes un advkāta sekretāre visu laiku atrunājas, ka viņš esot aizņemts, bet noteikti atzvanīs. Krāpnieku bars.

J Janis 05.02.2010

Es aiznesu bezvadu datora peli pirms 2 mēnešiem! Jau tad viņi zināja, ka tipa bankrotēs, jo `remontu` centās novilkt pēc iespējas ilgāk. Beigās teica, lai nāku pēc 20.01. - būšot gatava. Aizgāju a šiem inventarizācija. Forši uzmeta! Vismaz būtu atdevuši to peli, kā nekā 17 latus samaksāju par viņu. Maitas!

T Taisnība 24.02.2010

Digiparks apkrāptos lūdzu atsaukties uz [slēpt]@inbox.lv. Mēģināsim cīnīties par taisnību kopā. Vairāki cilvēki jau ir pieteikušies un centīsimies veikt koordinētu darbību.